והקיץ עוד לא נגמר: 2 מיליון נוסעים בנתב"ג; זינוק של 50% במספר התיירים הסינים

לפי דו"ח רשות שדות התעופה, במהלך חודש יולי עברו בנתב"ג 1,925,660 נוסעים (ישראלים וזרים) בטיסות בינלאומיות – עליה של 9% לעומת יולי 2015.

תנועת המטוסים הבינלאומית עלתה גם כן ב-7% בהשוואה ליולי אשתקד והיא עמדה על 12,684 טיסות בינלאומיות. היעד המבוקש ביותר בחודש יולי היה יוון – כאשר 9.5% מכלל הנוסעים טסו לאיי יוון השונים. טורקיה – שנדמה שנפגעה בשל המצב הביטחוני הרגיש בה – חוותה פגיעה קלה יחסית בהשוואה לתקופה המקבילה בשנה שעברה וחל בה פיחות טיסות של 2.5% בלבד.

מהפכת המלונות של יריב לוין: "8,000 חדרי מלון חדשים תוך 4 שנים"

הלילה אישרה הכנסת בקריאה שנייה ושלישית את "חוק המלונות" של שר התיירות יריב לוין, שמבקש לחולל מהפכה בענף ולהביא לירידת מחירים. "אני מעריך שכבר תוך שנתיים יהיה שינוי של ממש", אמר השר לוין בראיון לאולפן ynet. "אנחנו מדברים על מצב שתוך ארבע שנים נגיע לכ-8,000 חדרי מלון חדשים, בדגש על עוד הרבה מאוד חדרי מלון עממיים שלא קיימים היום כמעט בכלל".

מטרת התוכנית היא לקצר ולייעל תהליכי תכנון ובנייה של מלונות, ובכך להגדיל באופן משמעותי את מספר חדרי המלון בישראל. לדברי לוין, "ברור לגמרי שמהלך כזה יגדיל מאוד את ההיצע, יגביר את התחרות ויביא להורדת מחירים".

ירידה של עשרות אחוזים בביקוש לטיסות מישראל לפריז - מחירי הכרטיסים בשפל

אירועי הטרור בצרפת משפיעים על העדפות החופשה של הישראלים. מבדיקה שנערכה בקרב חברות נסיעות ישראליות עולה כי נרשמה ירידה של עשרות אחוזים בביקוש לטיסות ולחופשות בצרפת. הביקוש הנמוך הוביל בתורו לירידה במחירי הטיסות לצרפת. נתונים דומים משתקפים גם בדיווחים על התיירות לצרפת ממדינות 
אחרות בעולם.

צרפת היא אחד מהיעדים התיירותיים הפופולריים ביותר בעולם. בכל שנה מגיעים למדינה 80–85 מיליון תיירים מכל רחבי העולם.

הישראלים לא מוותרים על טיסות הקונקשן לטורקיה

פיגועי הטרור וניסיון ההפיכה בטורקיה הביאו אמנם לירידה חדה בביקוש של ישראלים לנופשונים במדינה - אבל לא השפיעו על הביקוש לטיסות עם חניית ביניים (קונקשן) בשדות התעופה הטורקיים.

על פי נתוני רשות שדות התעופה, מתחילת 2016 נרשמה עלייה במספר המטוסים שיצאו מישראל לטורקיה לעומת התקופה המקבילה ב-2015.

לטייל בלי פחד: אלו המדינות הבטוחות ביותר לתיירים בעולם

תקופה האחרונה נראה שבכל פעם שפותחים חדשות שומעים על אסון אחר בעולם, מפיגועי טרור באירופה ועד לתקריות ירי בארה"ב ומקרי אונס בהודו, ורבים מתחילים לחשוש לצאת ולטייל. אבל לא הכל אבוד, וכמובן שאסור לתת לפחד לנצח. לשם כך, באתר lifehack בחרו חמישה יעדים מהבטוחים בעולם. היעדים הללו נחשבים גם מומלצים לנשים המטיילות לבדן.

איסלנד: באתר הבריטי אינדיפנדט הכתירו את המדינה הנורדית הזו כיעד הנסיעות הבטוח בעולם. איסלנד עלתה לאחרונה לכותרות לאחר שנבחרת הכדורגל שלה העפילה לשלב רבע הגמר בטורניר היורו שהתקיים בחודש שעבר.

  «     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   849       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות