עונת הסקי מתחילה: יותר בנות, יותר בזול

אם גם אתם הפסקתם לישון עם מזגן בלילה והוצאתם כבר את שמיכת הפוך לאוורור - אתם לא לבד. הקיץ כמעט סיים את סיבוב הפרידה שלו, ובחודש הבא ייפתחו באופן רשמי אתרי הסקי באירופה. מה שפעם היה מוקד עניין רק של השמנה והסלתה (תרגום לעברית: בר רפאלי), הפך למותרות שגם הישראלי הממוצע (תרגום לעברית: אתם) יכול להרשות לעצמו, ואלפי ישראלים משריינים לעצמם מבעוד מועד מקום לחורף באתרי הסקי. איך זה קרה?

השוואה זריזה תגלה שבזכות שער האירו הנמוך, חופשת סקי בסופ"ש עם כל הפינוקים תעלה פחות מנסיעה לסוף שבוע באילת.

משבר התיירות הנכנסת: ירידה של 21% ביולי

ירידה חדה בתיירות לישראל בחודש יולי 2014. על פי נתונים שמפרסם היום (ב') משרד התיירות, עולה תמונה עגומה לפיה באחד מהחודשים העמוסים ביותר בשנה, חלה ירידה של יותר מ-20% במספר התיירים הנכנסים לישראל בממוצע בחודש יולי. הסיבה היא כמובן מבצע "צוק איתן", ירי הטילים ובאופן כללי המצב הבטחוני בישראל.

על פי הנתונים שפרסם המשרד, בסך הכל נשמרת עלייה במספר התיירים, בחישוב כללי מתחילת חודש ינואר ועד חודש יולי השנה. מדובר ב-1.9 מיליון תיירים, 13% יותר ממספר התיירים שנכנסו לישראל ב-2013 באותו פרק זמן, 12% יותר ממספר התיירים שנכנסו לישראל ב-2012 ו-15% יותר מהנכנסים ב-2011.

הרשות להגנת הצרכן: על סוכנים לציין האם חבילות הנופש אושרו ע"י רת"א

סוכני הנסיעות והתיירות יחוייבו לפרסם בצד מועדי טיסות שכר, לרבות חבילות נופש, האם אושרו כבר ע"י רשות התעופה האזרחית (רת"א), כחלק מהגנה על ציבור הנוסעים לחו"ל - כך עולה מהנחיה חדשה של הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן.

עוד נודע היום (ב'), כי ההנחיה צריכה להיכנס לתוקף כבר השבוע, מה-1 לאוגוסט, אולם התאחדות סוכני הנסיעות והתיירות, ביקשה לדחות בשישה חודשים את המועד ומקיימת שיחות בענין זה עם הרשות.

מנהל נתב"ג מזהיר: הטיסות של איגאיין אייריליינס יופסקו אם לא תסביר הפגיעה בנוסעים

מנהל נתב"ג בפועל, שמואל זכאי, הזהיר את חברת השכר איגאיין איירלנס כי טיסותיה המתוכננות מה-4 באוגוסט יתבטלו אם לא תספק עד יום שישי הקרוב הסבר להתנהלותה שפוגעת בציבור הנוסעים מישראל.

מרשות שדות התעופה (רש"ת) נמסר היום כי נציגי החברה היוונית זומנו לשיחת הבהרה, לאחר שמכרה לנוסעים כרטיסי טיסה "בהם זמני ההמראה מנתב"ג, אינם חופפים כלל את חלונות הזמן (Slots) שנתנו להם להמראה מישראל'.

על אף המצב הכלכלי: גידול של 30% בתנועת הנוסעים לקראת חג השבועות

גידול של 30% בתנועת הנוסעים מישראל לחו"ל צפויה לקראת חג השבועות, בהשוואה לתנועת הנוסעים באפריל - כך עולה מבדיקת TheMarker.

בהתאם לנתוני רשות שדות התעופה (רש"ת) מחר (ג') ערב חג השבועות, צפויה תנועה של כ-40.5 אלף נוסעים ב-254 תנועות מטוסים, בנתב"ג. תנועה זו צפויה לגדול עוד ביום חמישי והיא תגיע לכ-46 אלף נוסעים ב-290 טיסות בנתב"ג. בחג השבועות עצמו (ד) תעמוד התנועה על כ-22.1 אלף נוסעים ב-153 טיסות.

  «     1   ·   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ·   849       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות