טיפים למטייל

ביטחון אישי - גם במדינות שהביטחון האישי גבוהה ורמת פשיעה נמוכה, אוכלוסיית התיירים נחשבת לפגיעה ויעד לפשע החל מרמאות כלכלית ועד חבלה פיזית. הדבר בולט במיוחד במדינות מתפתחות בכל רחבי העולם.

נשק ותחמושת - ודאו שאין ברשותכם נשק או תחמושת אף לא כדור אחד. מדינות רבות כמו מצרים והודו נוקטות בענישה קשה ולא מקבלות שום תירוץ על תיק שהיה בשימוש במילואים ושאר סיפורים.

חופים נסתרים

רגע לפני שצינת החורף מרחיקה אותנו מהים, לפני שגלי סערות החורף מסתערים על החוף, וכרישי נדל"ן גוזלים מהציבור את מעט החוף שנותר, זה בדיוק הזמן לסיור שלנו לאורך החופים. מקום שהלב מבקש פיסת חוף להתבודד בה, הרחק מההמון הסואן.

מזג האוויר הסתווי קורא לכם לנצל את הימים האחרונים של הים, רגע לפני שהחורף מגיע. יש לא מעט פינות חמד נסתרות שעדיין לא נשזפו על ידי המונים מיוזעים או כרישי נדל"ן. זה הזמן לבקר בחופים הקסומים והחבויים. ובזהירות, אין שם מציל.

שוד ושכר

חברות הנסיעות מתעקשות לטעון כי טיסות שכר (צ'רטר, בעברית) הן פיתרון אידיאלי - לדלפונים כמובן. עוז הר אדיר, שניסה להזמין באינטרנט טיסה מאמסטרדם לתל אביב ועל הדרך לחסוך כמה שקלים, נאלץ לעבור 10 מדורי גיהינום. בסוף הוא נשאר בהולנד.

סקר מפתיע: התיירים שבעי רצון

תיירים המבקרים ומטיילים בישראל דרגו את השירות הניתן להם בלשכות התיירות הפזורות ברחבי הארץ, בציונים הגבוהים ביותר, (ממוצע של 4.9 מתוך 5).

נתון זה עולה מסקר, שהזמין משרד התיירות, במטרה לבדוק את הרגלי הפנייה ללשכות המידע ואת שביעות רצון הפונים משירותיה.

10,000 ישראלים יחגגו בתי חב"ד

רבבות בית ישראל צפויים לבלות מחר את ערב החג בחיק משפחתם, אך גם מי שנמצא רחוק מהבית לא חייב לוותר על הארוחה המסורתית - לפחות 10,000 ישראלים צפויים לסעוד את ארוחת החג בבתי חב"ד ברחבי העולם.

מבנגקוק עד קפריסין, מסין ועד לדרום אמריקה: בבתי חב"ד ברחבי העולם לא ישאירו אף יהודי או ישראלי לבד בערב החג. מכולות של מזון, מאות כבשים גלאט-כשר ואלפי אורחים - כולם מוכנים לחגיגה הגדולה.

  «     1   ·   834   835   836   837   838   839   840   841   842   843   844   ·   849       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות