כמה ישראלים באמת טסים לחו"ל?

בענף התיירות רוצים שתאמינו ש-350 אלף ישראלים יצאו לטייל בעולם בחגים, אולם בפועל המספר מגיע ל-264 אלף לכל היותר. מה עומד מאחורי המספרים המנופחים?

ככל שמתקרבים יותר לתחילת חגי תשרי דואגים אנשים בענף התיירות לזרוק לאוויר נתונים מופרכים על מספר הישראלים שיבלו את החגים בחו"ל.

לקט חדשות תיירות: הכסף לא גדל על העצים

יערות שרווד, ביתו האגדי של רובין הוד, שנהג לגנוב מהעשירים ולחלק לעניים, זקוקים לכסף. ליתר דיוק, מדובר ב-50 מיליון ליש"ט, שהם כ-100 מיליון דולר. סכום אגדי בפני עצמו.

חברת "יורוסטאר" קבעה שיא חדש בזמן הנסיעה ברכבת מפריז ללונדון - שעתיים ורבע במקום שעתיים ו-35 דקות. מהירות הנסיעה הייתה כ-300 קמ"ש.

משתכשכים בנגב

כאשר בן גוריון דיבר על הפרחת הנגב, הוא ככל הנראה לא התכוון לשמנים ארומטיים. שנים לאחר חזונו של ראש הממשלה הראשון, צפוי לקום בנגב הספא הגדול במזרח התיכון.

הפרויקט הגרנדיוזי, שייקרא "פלגי מים", מוקם בהשקעה של 110 מיליון שקל. הוא ישתרע על פני 120 דונם באזור הסמוך ליער להב וקיבוץ דביר, ויעסיק 700 עובדים מהאזור. במסגרת הפרויקט ייבנו בריכות שחייה מעוצבות, בריכות תרמיות, מרכז הוליסטי, ספא ומבני טיפול, אמפיתיאטרון, מתחמים לפעילות ספורט אתגרי, שבע מסעדות שף, 100 סוויטות מפוארות ומרכז כנסים גדול. כדי להימנע מצפיפות ודוחק, רק 1,200 איש ביום יורשו להיכנס למקום.

החסידים מתעופפים לאומן, הקבליסטים באים לישראל

15,000 איש כבר החליטו היכן יבלו את ראש השנה. כ-12,000 ישראלים יצאו בערב ראש השנה מישראל לאומן שבאוקראינה, להשתטח על קברו של רבי נחמן מברסלב, ואילו 3,000 משתתפים צפויים לנחות בישראל בתאריכים 10-12 בספטמבר, לקראת הקונגרס הבינלאומי של מרכז הקבלה העולמי. בין המשתתפים בקונגרס מדונה, דמי מור, אשטון קוצ'ר ודונה קארן.

12,000 ישראלים ייסעו בראש השנה לקברו של רבי נחמן בעיר אומן שבאוקראינה. ומנגד, 3,000 משתתפים (כולל מדונה) יגיעו בראש השנה לכנס מרכז הקבלה העולמי בישראל. ואיפה אתם עושים את החג?

מנכ"ל משרד התיירות: הקמת שדה תעופה נוסף למדינת ישראל הנה מחויבת המציאות

מנכ"ל משרד התיירות, שאול צמח, פנה ליו"ר הוועדה הציבורית לבחינת בטיחות התעופה ברשות התעופה האזרחית, אלף במיל. עמוס לפידות, בעקבות דו"ח הביניים שפרסמה הוועדה בשבוע שעבר. צמח ציין כי במהלך השנים בחנו וועדות וגורמים שונים את מצבם ותפקודם של נמל התעופה של ישראל ושל התעופה האזרחית.

"דו"ח הביניים מתייחס באופן מחמיר לנתב"ג ומציין כי הוא סובל משורה של פגמים ומגבלות הנובעים, בין היתר, מאילוצים הנובעים מאילוצי מיקום, מגבלות ביטחון ובעיות גיאוגרפיות שונות.

  «     1   ·   837   838   839   840   841   842   843   844   845   846   847   ·   849       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות