שוב אנטליה במקום אילת

תופעה בהיקף כזה לא זכורה בענף: 400 אלף איש יעשו את החגים מעבר לים, גידול של 20% מהשנה הקודמת.

"מספר הישראלים שייצאו בראש השנה לחו"ל צפוי להיות גבוה בכ-‭20%‬ ממספר הישראלים שיצאו לחו"ל בערב ראש השנה שעבר‭,"‬ כך אומר אריאל אטיאס, מנכ"ל חברת התיירות וואלה טורס.

בירת השינה הטובה

חלק גדול מחופשה בלאס וגאס קשור למלון בו בוחרים להתארח. בווגאס במיוחד, לא כל המלונות נבנו שווים. ברוב ערי הנופש בעולם, המלון מיועד ללינה ובמשך היום הולכים לראות את האטרקציות שבסביבה. בווגאס המלונות עצמם הם האטרקציה ויש לבחור בהם בקפידה, שכן מדובר בעיר שבה יש יותר מ-135,000 חדרי מלון, כל אחד בעל אופי ומראה שונים. ובכן, על מנת למצוא את המלון המתאים, ראשית יש לחלק את הבחירה לתחומי הנסיעה.

אם מדובר בנסיעת עסקים, אז לבטח חשוב להיות קרוב לאולמות הכנסים הרלוונטיים וגם חשוב שיהיה בחדר אינטרנט מהיר ופקס נגיש במלון. אם מקום העבודה משלם אז למה לא לחגוג?

איך לבחור חברת הסעות?

יוצאים לטיול, נוסעים לחתונה, נוסעים לנתב"ג או סתם צריכים הסעה למקום מסויים?

בשנים האחרונות סובל תחום ההסעות מתופעה של נהגים "פיראטיים" כלומר נהגים אשר אינם רשומים במשרד נסיעות מסודר, אינם בעלי רישיון הסעה ואינם מקפידים על חוקי התחבורה וכבר קרה יותר מפעם אחת שנפתסו נהגים כאלה מסיעים 20 ילדים ויותר ברכבים שמיועדים ל 11 נוסעים.

מלונאות בארץ: פועלים ללא תקנים ורשיונות

"למחצית מן המלונות בישראל אין רישיון עסק. כמה מהם הם המלונות הגדולים והפופולריים ביותר בארץ", כך אמר גדעון שניר, סמנכ"ל לענייני אסטרטגיה ומדיניות במשרד התיירות, בכנס בנושא תקינה בענף התיירות, שנערך באוניברסיטת בר אילן, ביוזמת מכון התקנים הישראלי.

בכנס נכחו נציגי משרד התיירות ובכירים מענף התיירות והמלונאות בארץ, שבאו ללמוד מהנציגים הספרדים כיצד יכולה התקינה לשפר את איכות השירות ואת איכותו של המוצר התיירותי בארץ.

שטים בתאילנד: מסתכנים בלית ברירה

ישנם איים רבים בתאילנד שדרך ההגעה היחידה אליהם היא באמצעות ספינות ומעבורות. אולם באין פיקוח, רובן נוטות להיות רעועות, להעמיס נוסעים רבים מדי ולא לציידם באמצעי הבטיחות הנחוצים. לפעמים זה נגמר רע.

מרבית התאונות הימיות בתאילנד מתרחשות בעונה זו של השנה, שבה יורדים גשמים עזים במיוחד. רק לפני כשבועיים התהפכה ושקעה באותו האזור בתאילנד מעבורת נוספת. במקרה זה, לא היו נפגעים ישראלים.

  «     1   ·   838   839   840   841   842   843   844   845   846   847   848   ·   849       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות