צימר רומנטי

במאמר הבא נתייחס לשאלה שעולה הרבה פעמים בחיי היום של זוג המחפש חופשה. צימר רומנטי הוא צימא המתאים לזוגות המעוניינים לבלות סופ"ש או אמצע שבוע מחוץ לבית באווירה הרומנטית. צימר רומנטי נועד בעיקר לזוגות לפני נישואים אשר מעוניינים לחזק את הרומנטיקה בינהם וכמובן גם לזוגות נושאים המעוניינים לחזק את הרומנטיקה שכבר קיימת בינהם. צימרים בכלליות ממוקמים בעיקר בצפון הארץ, כעת יש כ7000 צימרים הממוקמים רק בצפו הארץ ו70% מתוכן נועדו לזוגות (חלק משלובים), הדרישה העיקרית לצימרים בצפון היא של זוגות וכמובן הדרישה היא לצימרים רומנטיים.

טיול ברומניה

התחלנו את הטיול ברומניה בבירה בוקרסט אשר כונתה בעבר "פריז הקטנה". אכן, יש בה שדרות רחבות, ככרות גדולות, פארקים, ארמונות ואפילו שער ניצחון, אבל המרחק מפריז עדיין גדול!

את משכננו קבענו במלון קטן וסימפטי, אופרה שמו. יתרונותיו היו מיקום מרכזי, סמוך לפארק Cismigiu , חדר יפה ומרווח וארוחת בוקר עשירה בסגנון מזנון הכלולה במחירו הסביר של החדר.

קיץ 2007: שיא של כל הזמנים בנתב"ג

על פי סיכום נתוני החודשים יולי ואוגוסט 2007 עולה, כי הקיץ הנוכחי הוא הקיץ העמוס ביותר של כל הזמנים. בחודש אוגוסט לבדו, רשמה תנועת הנוסעים הבינלאומית גידול של 30% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד.

2.4 מיליון נוסעים עברו בחודשי הקיץ בנמל התעופה בן גוריון ב-13,930 טיסות, המהווה גידול של 24.5% בתנועת המטוסים.

הצרפתים: זו זכות לתת שירות

השפתיים הצרפתיות הקפוצות, משיכת הכתפיים הנוקשה, וכמובן, האדישות הידועה לשמצה לתייר המבולבל - הם רק חלק מן הטענות הקשות שמעלים במשך דורות התיירים בצרפת כלפי המקומיים. אבל עכשיו, דומה כי הרגזנות הצרפתית באה על עונשה.

ירידה בהכנסות מתיירות מכניסה את הצרפתים ללחץ ומוציאה תחת ידם יוזמות חדשות, באחת מהן, מזמינים המקומיים את התיירים לארוחות ערב בבתיהם. במקביל, שר התיירות הצרפתי משגר אזהרה לעוסקים בענף: תחייכו לתיירים! או שהם ייסעו למרוקו.

קורעים את הים

נהיגה במכונית מראש הנקרה ליפו, על פני כ-150 קילומטר של כבישים, מחלפים ופקקי תנועה, אורכת קצת יותר משעתיים ביום טוב. המסלול הימי קצר יותר, קצת יותר מ-120 קילומטר ולנו הוא לקח יום שלם, מאור ראשון ועד אור אחרון.

יצאנו שלושה על אופנועי ים: אלן כץ (ימאי מגיל שש והרפתקן מלידה, שלקח על עצמו את הפיקוד על המסע הימי) טל שביט (מממציאי עיתונאות האופנועים בישראל) ואני. את תחילת הדרך עשה איתנו באופנוע הים שלו אייל מילר (פקח רשות שמורות הטבע שאחראי לשמורה הימית שמול ראש הנקרה), עד שפרש.

  «     1   ·   839   840   841   842   843   844   845   846   847   848   849     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות