מסביב לעולם ב-17 אינץ'

חופשות החגים מתקרבות בצעדי ענק, ועימן גם המחשבות על טיול מרתק במדינה אקזוטית כלשהי בעולם. מי מכם שכבר החל בתכנון נסיעה כזאת או אחרת, כבר יודע שתכנון טיול מעבר לים הוא פרויקט שלם בפני עצמו.

כמו הרבה דברים בחיים, גם כאן אפשר לחלק את הנוסעים לחו"ל לשתי קבוצות: הקבוצה הראשונה היא זו שמשקיעה, קונה מדריכי טיולים, מתכננת את המסלול המיועד בעזרת מפות ומשקיעה בכל הפרטים הקטנים. הקבוצה השנייה היא הספונטנית - זו שתיסע

החל מחודש יוני כל כרטיסי הטיסה יהיו אלקטרוניים

ארגון יאט"א (IATA), התאחדות חברות התעופה הבינלאומיות, הודיע כי בוצעה ההזמנה האחרונה אי פעם של כרטיסי טיסה מנייר. החל מחודש יוני בשנה הבאה, כל כרטיסי הטיסה יהיו אלקטרוניים.

חברות אשר אינן משתייכות להתאחדות, ביניהן בעיקר חברות תעופה זולות כמו "ראיינאייר" האירית או "איזיג´ט" הבריטית, כבר משתמשות בשיטת כרטוס אלקטרונית, כשהנוסעים רשומים במערכות ממוחשבות, ומציגים רק את תעודות הזהות בתהליך הצ´ק-אין.

נוסעי ארקיע נתקעו בברלין בגלל תקלה במטוס

טיסת "ארקיע" 462 מברלין לתל-אביב, שאמורה היתה להמריא ועליה 260 נוסעים, לא יצאה לדרכה לאחר שבמטוס התגלתה תקלה טכנית. לאחר מספר ניסיונות שלא צלחו לתקן את התקלה, פוזרו הנוסעים בבתי מלון בעיר. החברה מנסה לארגן מטוס חלופי שיחזיר את הנוסעים לישראל, אבל בשלב זה לא ברור מתי תצא הטיסה.

אנטליה או אילת - כמה תשלמו על הנופש המשפחתי בחגים?

אם רציתם לבלות את ראש השנה באילת ועדיין לא הזמנתם מלון, כדאי שתתחילו לחשוב על יעד אחר. למשל, אנטליה. מבדיקת ידיעות אחרונות ברשתות הגדולות ובמשרדי הנסיעות עולה שכל המלונות באילת יהיו בתפוסה מלאה לכל אורך החג.

אם אתם עדיין מתעקשים להגיע לאילת בחגים, כדאי שתנסו את מזלכם בסוכות. לחג האסיף עדיין נשארו מקומות, אבל גם אלה ייגמרו ככל הנראה בשבועות הקרובים.

התרמילאים הישראלים יסייעו לנזקקי הודו

בימים בהם מטיילים ישראלים בחו"ל נמצאים תחת ביקורת מתמדת על התנהגותם, יוכלו כמה תרמילאים ישראלים להציל את התדמית הישראלית בחו"ל: אחרי הכנות ממושכות יוצא לדרך פרויקט "תרמילאי השלום" - פרויקט התנדבות של תרמילאים ישראלים בהודו, אותו יזם ח"כ שלמה ברזניץ (קדימה), בסיועה של ח"כ לשעבר אתי לבני. במסגרת הפרויקט, ייבחרו תרמילאים על-ידי ועדה מיוחדת, יעברו הכשרה מתאימה ויתנדבו בשלל נושאים בוערים כעזרה ראשונה, חינוך, סיוע בבתי יתומים ועוד. לדברי הוגי הרעיון, הפרויקט ישפר את תדמית הישראלים בעיני ההודים, ויוסיף משמעות ערכית לטיול עצמו.

  «     1   ·   839   840   841   842   843   844   845   846   847   848   849     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות