חתונה אזרחית בקפריסין

כאחד מהאיים היפים ביותר בים התיכון ובעולם כולו מהווה קפריסין יעד פופולארי ביותר לתיירים מכל העולם. קפריסין, מקום הולדתה של אלת האהבה המיתולוגית אפרודיטה מספקת תפאורה מושלמת לאלפי זוגות המבקשים להתחתן בה מידי שנה. חוקי נישואין נוחים, בשילוב מקומות ואתרים חלומיים, הפכו את קפריסין למקום שבאמת תרצו להתחתן בו.

נישואים אזרחיים בקפריסין מוכרים חוקית במדינות רבות ברחבי העולם, כאשר ישראל היא אחת מהן. רב הזוגות בוחרים לרכוש "חבילת נישואין", אשר בדרך כלל תיכלול כרטיסי טיסה, מלון וטקס נישואין.

שנה למלחמה: התיירים חוזרים לישראל

שנה לאחר מלחמת לבנון השנייה התיירים חוזרים לישראל. 214,300 מבקרים הגיעו לארץ בחודש יולי 2007 - גידול של 43% לעומת יולי אשתקד, ועליה של 7% ביחס ליולי 2005.

לפני 13 חודשים בדיוק, ב-12 ביולי 2006, נחטפו שני חיילי צה"ל ושמונה נוספים נהרגו בהתקפת טרור של החיזבאללה בגבול לבנון. עוד באותו יום יצא צה"ל למלחמת לבנון השנייה, שהביאה בין היתר לפגיעה קשה בענף תיירות הנכנסת. תקופה זו סימנה שיא שלילי בהגעת תיירים לישראל ביולי - 148,600 בסך הכל.

חי וצומח בשמורת עין פשחה בחוף ים המלח

אתר, שמורת עיינות צוקים, או בשמה הערבי "עין פשחה", היא תוצאה של מעיינות מים מלוחים ומתוקים שבקעו מתוך המצוק המתרומם (מכאן השם "פשחה" שפירושו בערבית מבקע, משבר).

עץ האשל - בשמורה מצויות שדרות עצי האשלים, המסמלים את פסי החוף שהותיר אחריו הים שנסוג. עם בוא האביב מופיעים על גבי עצי האשלים הגוונים לבן או ורוד בפריחה מלאה ומרהיבה, המבחינה בין אשל היאור לאשל מרובע (אחד פורח בלבן והשני בוורוד).

טיול לאורניינבורג: אתר הנצחה לשואה בברלין - בנוף הולנדי

אחד האתרים המומלצים לתייר הישראלי והיהודי המבקר בברלין היא העיר הסמוכה אורניינבורג. סביב העיר יש הרבה אגמים, תעלות מים, כרי דשא ויערות, ארמון משוחזר של בית המלוכה הפרוסי, מעגן ספינות חדיש על הנהר האבל ומתקן ספורט ושעשועי מים ענקי. אבל האטרקציה המרכזית היא אתר ההנצחה של מחנה הריכוז הנאצי הידוע לשמצה זכסנהאוזן, שבו נספו בשנים 1936 – 1945 כ-100 אלף בני אדם, רובם יהודים.

הדרך הנוחה להגיע לאורניינבורג היא ברכבת העירונית (S-Bahn). נוסעים בקו S1 מברלין עד תחנת הקצה oranienburg. כל אתרי אורניינבורג נמצאים לא הרחק מהתחנה.

טיול משפחתי עם ילדים – הזדמנות נדירה לעידון טעמו של התייר הצעיר

טיול משפחות באלפים הצרפתיים, טבע, הסטוריה, מים, צמחיה, זוהי האטרקציה.

  «     1   ·   839   840   841   842   843   844   845   846   847   848   849     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות