מדריך חדש: האנגלים הם שתיינים מעצבנים ויהירים

"אנגליה היא מדינה מעצבנת ומעליבה, מלאה בשתיינים שמנים שמכורים לטלוויזיה". כך מזהיר מדריך תיירים החדש - The Rough Guide to England שעולה על המדפים ברחבי העולם בימים אלו.

כדי לאזן את התמונה, מציין המדריך כי הבריטים הם גם עם של חובבי חיות, לוגמי תה ונדבנים, שיותר מהכל אוהבים לעמוד בטור מסודר. כך או כך, נדמה כי התדמית של הבריטים המנומסים, אשר מטים את המגבעת בנימוס לעוברים ושבים, נעלמה מהעולם.

הרוג בהתרסקות ביוון: מייסד קומטאץ'

בני הזוג הישראלים שנהרגו לפנות בוקר (יום ד') בהתרסקות מטוס ביוון הם נחום ונאווה שרפמן. גופותיהם של השניים ושרידי המטוס הקל שהתרסק נמצאו הבוקר. קרובים וחברים הגיעו הערב לבית המשפחה בסביון.

נחום שרפמן הוא איש עסקים, ונמנה על מקימי שופינג.קום וקומטאץ'. בשנה שעברה הצטרף לחברת הסטארט-אפ הישראלית אי-סניפס (eSnips) בתפקיד המנכ"ל.

דיווח: מטוס אייר פראנס שהתרסק טס לאט מדי

מטוס אייר פראנס שהתרסק ביום שני באוקיינוס האטלנטי טס לאט מדי - כך דיווח היום (ה') העיתון הצרפתי "לה מונד", בהסתמך על גורמים המקורבים לחקירת האסון. העיתון דיווח כי יצרנית המטוס, איירבוס, מתכוונת לפרסם המלצה לחברות התעופה על המהירויות האופטימליות עבור כלי הטיס מדגם A330 בתנאי מזג אוויר קשים.

חברת איירבוס סירבה להתייחס לדיווח וגם הסוכנות הצרפתית החוקרת את התאונה, שתידרש לאשר המלצות כאלה אם יהיו, טרם הגיבה. מטוס אייר פראנס מסוג A330-200 היה בדרכו מריו דה-ז'נרו לפריז בעת שהתרסק לתוך האוקיינוס, שעות ספורות אחרי שהמריא, כשעל סיפונו 228 בני אדם.

קיץ בנתב"ג: היום צפוי שיא של 60 אלף נוסעים

היום (א') צפויה תנועת שיא של 60 אלף נוסעים ב-359 תנועות מטוסים. מגמת העלייה בתנועת הנוסעים בנתב"ג נמשכת - על פי נתוני רשות שדות התעופה (רש"ת), מתחילת אוגוסט חלה עלייה בשיעור של כ-7% לעומת אוגוסט 2008. 629,328 נוסעים עברו בשבועיים הראשונים של החודש בנתב"ג.

יום השיא עד כה בקיץ 2009 בפרט וב-2009 בכלל היה יום חמישי שעבר, 13 באוגוסט, שבו עברו בנתב"ג 57,795 נוסעים ב-337 תנועות מטוסים.

באמריקה רוצים: אבטחה נוסח ישראל

המחדל הביטחוני שרק במזל לא נגמר במותם של 289 אנשי טיסת דלתא הוביל לא רק להערכה מחדש של סידורי הביטחון הקיימים בארצות הברית, אלא גם לקריאה הולכת וגוברת לשים סוף לשוויון בבידוק ולקבוע "בידוק אתני", שיפריד בין קבוצות שונות בחברה האמריקאית. בידוק אתני נהוג כיום במדינות רבות בעולם, בתוכן גם ישראל.

"מאה אחוז מהטרוריסטים שביקשו לפגוע בארצות הברית בשנה האחרונה היו מוסלמים", טען אתמול העיתונאי לשעבר ומי שעומד בראש ארגון מקומי לחקר הטרור, סטיבן אמרסון. "זה הדבר היחיד שמשותף לכולם".

  «     1   ·   839   840   841   842   843   844   845   846   847   848   849     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות