תלונות נוסעים: טיסות מלאות ומושבים קטנים

תלונות נוסעים למשרד התחבורה בארה"ב עלו בחמישית בשנה שעברה, למרות שעל-פי נתונים אחרים, כמו הגעת מטוסים בזמן ואיתור כבודה אבודה, מראים שחברות התעופה משתפרות בשירות שלהן, כך על-פי דיווח של סוכנות הידיעות AP שפורסם בתחילת השבוע.

חוקרים שניתחו את המידע של רשות התעופה הפדרלית בארה"ב, לא היו מופתעים שהנוסעים זועמים. כך, למשל, חברות התעופה ממשיכות לצמצם את הרווח בין מושבי המטוס, על מנת שיוכלו לדחוס עוד נוסעים לטיסה. כמו כן, מושבי אמצע, שעשויים לתת לנוסעים יותר מקום, נעלמו כלא היו ויותר ויותר נוסעים שקנו כרטיסים לטיסות, נדחים בטוענה שהמטוס כבר מלא מפה לפה.

דו"ח חקירה: מטוס נוסעים של ישראייר כמעט התנגש במטוס חיל האוויר

אירוע בטיחות טיסה חמור בו כמעט והתנגשו באוויר מטוס נוסעים של חברת ישראייר ומטוס חיל האוויר, התרחש בשמי שדה התעופה דב בתל אביב - כך עולה ממצאי בדיקה ראשונים של חוקר תאונות אוויריות ראשי במשרד התחבורה, עו"ד יצחק רז, שהגיעו ל-TheMarker.

עפ"י הדו"ח החדש התקרית החמורה הנחשפת בראשונה, התחרחשה ב-20 לינואר השנה, סמוך לשעה 13.35 בצהריים. כלי הטיס הצבאי, היה בפנייה ימינה, מתוך כוונה לבצע מעגל המתנה (360 מעלות) לקראת נחיתה, בעת שמטוס הנוסעים של ישראייר מדגם ATR-72 היה בהנמכה לנחיתה על אותו מסלול.

גל חדש של נסיעות לאנטליה: ערביי ישראל חוזרים לנפוש בטורקיה

גל חדש של יציאות ישראלים לאנטליה, בתום עונת נסיעות הפסח, החל היום (ה) מנתב"ג. מדובר "ברכבת אוויריות" של ארבע טיסות שכר של חברות תעופה טורקיות כמו: אונור, קורנדיאן ופריבארד, אשר יטיסו אך ורק כמעט נוסעים מהמגזר הערבי, לנופש ביעד זה בטורקיה.

מנכ"ל חברת KTA אינטרנשיונל, שי פרדו, המייצג בישראל חברות שכר טורקיות, אמר ל-TheMarker כי היציאה המאסיבית מהיום (ה) של ערביי ישראל לנופשונים באנטליה וחזרתם תימשך עד ל-14 באפריל וקשורה לחגים ולתקופת החופש במגזר.

חברת תעופה תשקול נוסעים ותחייב לפי משקלם

זה הזמן להתחיל בדיאטה: חברת "סמואה אייר", חברת התעופה הלאומית של אזור דרום האוקיינוס השקט, תהיה חברת התעופה הראשונה בעולם שתאפשר לנוסעיה להישקל בשדה התעופה ולשלם על כרטיס טיסה לפי ק"ג, בהתאם למרחק הטיסה.

מומחים בענף התעופה מעריכים, כי חברות תעופה נוספות בעולם יאמצו את שיטת התמחור החדשה, בעיקר עקב השמנת האוכלוסייה ההולכת ומתגברת בעולם, שמייקרת את מחירי הדלק למטוסים.

יום שיא בעונת נסיעות הפסח: כ-43.6 אלף נוסעים בנתב"ג

יום שיא בעונת נסיעות הפסח השנה. כ-43.6 אלף נוסעים ב-264 טיסות, עברו היום (ג') בנתב"ג, עם גל שיבתם של הישראלים מהחופשות בחו"ל ויציאתם חזרה של התיירים מישראל למדינותיהם.

מנתוני תנועת נוסעים ומטוסים בנתב"ג של רשות שדות התעופה (רש"ת) עולה כי בחג שני של פסח, עברו כ-29.3 אלף נוסעים ב-189 טיסות ואילו בערב החג השני, עברו כ-37.3 אלף נוסעים ב-240 טיסות.

  «     1   ·   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   ·   849       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות