נוסעים שטיסתם לטורקיה התעכבה ב-9 שעות - יפוצו

שני נוסעים לטורקיה, אשר הזמינו טיסת שכר לאיסטנבול, שהתעכבה ב-9 שעות, יפוצו ב- 750 שקלים כל אחד. כך קבע בית משפט השלום בת"א. התביעה הוגשה נגד השטיח המעופף, קשרי תעופה, אשת טורס, ויוה חברה המאוגדת על פי חוק תורכיה ופליי איר.

על פי התביעה, בתאריכים שונים לפני 20.10.05, רכשו התובעים חבילות תיור שכללו טיסת שכר לאיסטנבול, שהות של מספר לילות בבית מלון והעברות. שניים מהתובעים רכשו את חבילת התיור מהשטיח המעופף, ושלושה מהתובעים רכשו את חבילת התיור מקשרי תעופה בע"מ. המוביל בחבילות התיור הנ"ל, היתה אמורה להיות ויוה.

יעד תיירות חדש: שכונת התקווה בת"א

המרכז להכרת תל אביב מציע בחודש נובמבר שני סיורים חדשים: "מקווים לטוב" - האנשים והמקומות הצבעוניים של שכונת התקווה, ו"שמים פס" - המסילה מתחנת הרכבת המתחדשת. בנוסף, יתקיים הסיור בין "שתיים לארבע לא דופקים בדלת" - בעקבות הייקים של תל אביב.

שכונת התקווה יכולה להיראות ישנה ומוזנחת כיום, אך בעברה היא שימשה בית לדמויות מובילות בחברה הישראלית, כמו עופרה חזה, קבוצת בני יהודה, שיפודי התקווה ועוד. בשנים האחרונות עוברת שכונת התקווה שינוי משכונת עוני ומצוקה המאכלסת עולים, עובדים זרים ותושבים ותיקים, לשכונה אופנתית אליה חוזרים בני הדור השני והשלישי.

חופשה מעולם אחר: מלונות רדופי רוחות

רוצים לישון עם אחות שמתה לפני מאה שנה? לשחק עם ילדה שמתה ב-1887? להסב לארוחה עם איש עסקים שהתאבד בשפל הגדול? "המלונות ההיסטוריים של אמריקה", תוכנית של ה"קרן לשימור ההיסטוריה", פרסמה לאחרונה רשימת מלונות בארצות הברית שבהם נמצאים אורחים "קבועים", החל מזוגות אוהבים שבורי לב ועד לעובדים נאמנים שמעולם לא עשו צ'ק אאוט. כאן תוכלו לפגוש רוחות רפאים, שדים והפתעות מסמרות שיער אחרות.

מדען שהתאכסן בחדר 218 במלון Admiral Fell Inn בבולטימור, מרילנד, התעורר לפנות בוקר לצלילי רצפה חורקת, וכשהביט לתקרה ראה דמות אישה גבוהה ורזה הלבושה בגלימה לבנה.

אוסף התלונות המופרכות ביותר

אלפי ישראלים מתלוננים בצדק על החופשה שלהם בחו"ל, אבל יש גם תלונות מופרכות ביותר - מתלונה על כוס קולה קטנה ועד לחשיפה של בגידה.

יוסי פתאל, מנכ"ל התאחדות סוכני הנסיעות, אומר כי מכלל התלונות שמוגשות מדי שנה נגד גורמי תיירות שונים, כ־‭60%‬ נמצאות מוצדקות. אבל באשר לתלונות שאינן מוצדקות, הוא אומר כי "הנוסע הישראלי מביא לפעמים לרמה של אמנות את הרצון שלא לצאת פראייר. יש הרבה טענות מופרכות לחלוטין של אנשים שמנסים את 'שיטת מצליח‭.

איסתא תשלם לנוסע 5,000 שקלים בגין עגמת נפש

איסתא תשלם לנוסע פיצוי בסך 5,000 שקלים בגין הוצאות ועוגמת נפש שנגרמו לו בנסיעתו לסיור לסנט פטרבורג. כך פסקה שופטת בית משפט השלום בעכו, שושנה פיינסוד-כהן.

התובע הזמין ב-3 בספטמבר 2003 כרטיסי טיסה וויזה לנסיעה לסנט פטרבורג ברוסיה, שהייתה אמורה להיות בין התאריכים 30.9.03 ועד ליום 22.10.03. בעת קבלת כרטיסי הטיסה, התובע וסוכנת הנסיעות מטעם איסתא גילו כי הויזה הונפקה רק עד ליום 17.10.03. קרי, הוויזה שהונפקה לו היתה בתוקף רק עד חמישה ימים לפני מועד חזרתו המיועד ארצה.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   19       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות