עושים כבוד לנוסעים

הטיסה איחרה בשלוש שעות? הגעתם לטיסה אבל כל המקומות היו כבר תפוסים בגלל הרשמת יתר או שהיא פשוט בוטלה? חברות התעופה בישראל אולי שלטו עד עכשיו בשחקים, אבל הצעת חוק חדשה באה להגדיר את זכויות הנוסעים ולוודא: יש דיין גם בשמים.

הצעת החוק, אותה הגיש בסוף השבוע ח"כ אחמד טיבי, נעזרת בנוהל דומה שנכנס לתוקפו באיחוד האירופי, והיא באה להגדיר במדויק את זכויות הנוסעים ואת הפיצויים שישלמו להם חברות התעופה בכל אחד מהמקרים שהופכים את הטיסה לחו"ל לסיוט.

מעיינות במורד הגולן

מסלול ההליכה לאורך מורדות רמת הגולן מתחיל ומסתיים בעיקול חד בכביש, סמוך לצומת גונן, אורכו כ-2 קילומטר ומשכו כשעה וחצי - שעתיים. לאחר שנחנה את המכונית נתחיל בהליכה על דרך עפר רחבה שטובה לרכבי 4X4 ומסומנת בכחול. לאחר ימות גשם, יתכן שהדרך תהיה בוצית מעט, אז מומלץ ללכת בשוליה ולדלג בין השלוליות. ההליכה בדרך הפונה לכיוון דרום היא במגמת עלייה מתונה מאוד, כשמצד שמאל מתנשאים מעלינו מדרונות המכוסים בצמחייה ירוקה בחורף ובאביב, וצהובים בקיץ ובסתיו, ואילו המדרונות שמצד ימין גולשים אל עמק החולה. השביל אינו מוצל, אך ההליכה בו נוחה וקלה.

פריחת החלמוניות בגלבוע

הגלבוע התכסה בצהוב בעקבות פריחת החלמוניות וזו כשלעצמה סיבה טובה לטיול סתווי . בסתיו ובאביב נערכים טיולי גיפים בין הנקרות והנקיקים ואפשר למצוא הרבה מאוד חובבי צניחה ורחיפה הקופצים מהצוקים.

הגלבוע הוא הר מיוער ובו מקומות יפים לביקור, לדוגמא מקום שנקרא "העמק הנעלם" שהוא פשוט מקום יפהפה לא רחוק משני פארק מים מפורסמים שנמצאים ממש בסמוך.

48 שעות באמסטרדם

עם יותר מ-230 ימי גשם בשנה, זה לא ממש משנה באיזו עונה אתם מגיעים לאמסטרדם. אז תארזו מטרייה ותתכוננו לביקור בבירה הציורית של הולנד, שבה חיי הלילה ידועים לשמצה. קבלו המלצה לשהייה קצרה.

האופניים שולטים באמסטרדם, ולמעשה יש בה יותר זוגות אופניים מאשר בני אדם. אז כדי להתחיל את סוף השבוע, היכנסו לאווירה ושכרו זוג אופניים. התענוג יעלה לכם 23 אירו ליומיים ב-Rent A Bike. ההרפתקנים יכולים להתפרע על אופני-טנדם (זוגיים).

  «     1   ·   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות