טיסה במהירות הקול

עכשיו זה סופי: אי אפשר להימלט מהטלפון הסלולרי. גם לא בזמן טיסה. חברות תעופה אחדות יאפשרו כבר במחצית שנת 2008 שימוש בטלפונים סלולריים במהלך הטיסה, ובעתיד הלא רחוק יהיה ידידו הטוב של האדם חלק בלתי נפרד מהטיסה. וכן, יכול מאוד להיות שהקדיחה של שכנכם למושב תפריע לכם לנמנם.

בכמה חברות תעופה גדולות כבר הקימו צוותי חשיבה, שמדסקסים בימים אלה את הסוגיה הזאת בדיוק: מה לעשות כאשר כמה מאות נוסעים ישלפו טלפונים סלולריים וידברו. האם יש לחסום את התקשורת בטיסות לילה? האם לדרוש מהנוסעים לדבר בשקט? האם לשדר לתוך תא הנוסעים תדר קולי מיוחד שיפחית את הרעש?

רמלה ואשדוד משקיעות בתיירות

בתקופה האחרונה נראה כי ערים רבות משקיעות מאמצים כדי להפוך ליעדי תיירות פנים וחוץ, וגם אשדוד ורמלה מצטרפות לטרנד.

עיריית רמלה הכינה לאחרונה תוכנית אב לתיירות, בהכוונת משרד התיירות, בה נסקרו כל המיזמים התיירותיים הקיימים ובעלי הפוטנציאל התיירותי בעיר. בין היתר, מתוכנן שיפוץ "בריכת הקשתות", שיקומה ופתיחתה למבקרים, וכן, שיקום המגדל הלבן - המהווה חלק מחומת העיר העתיקה ההיסטורית של רמלה.

מיקרוסופט תובעת חצי מיליון שקל ממלונות פתאל בגין הפרת זכויות יוצרים

חברת מיקרוסופט הגישה אתמול לבית המשפט המחוזי תביעה נגד מלונות פתאל, בה היא טוענת להפרת זכויות יוצרים. לטענת מיקרוסופט, המיוצגת על ידי עוה"ד נעמי אסיא ואושר בן עזרי, רשת מלונות פתאל ובעליה דוד פתאל, מפרים באופן בוטה את זכויותיה במערכת ההפעלה חלונות ובחבילות התוכנה אופיס, שהשימוש בהן מחייב רישיון שימוש מקורי. על פי התביעה, ברשת פתאל נעשה שימוש במאות עותקים של תוכנות אלה מבלי שהרשת רכשה עבורן רישיונות כדין.

הודו לתרמילאים עשירים

עבור רובנו, טיול בהודו מתקשר עם לינה באכסניות מעופשות, מקלחת עם דלי מים ושירותים פרימיטיביים. למרות זאת, בשנים האחרונות הולכת הודו ומתבססת כאחת המדינות עם אתרי הנופש ובתי המלון היוקרתיים ביותר. מגזין פורבס דירג את עשרת המלונות המפוארים בהודו, אליהם לא תעיזו להיכנס עם סנדלי טבע ותיק מאובק.

הארמון באגם טאג', אודאיפור - ללא ספק האופציה הרומנטית שתגרום לכם להרגיש כמו אורחי המהראג'ה בכבודו ובעצמו. ארמון השיש הלבן הזה, בן ה-250 שנה, ממוקם על אי בלב האגם של העיירה אודאיפור שבחבל ראג'סטן.

הסינים מגלים את התרמילאות

חמושים בתיקי גב, שקי שינה, מדריכי טיולים ורעב לעולם רחב יותר מזה שהם יכולים להשיג – תרמילאים מסין עושים את דרכם להוסטלים ברחבי העולם כולו.

היה זה השילוב בין צמצום ההגבלות על הנסיעות לבין הכלכלה הסינית הפורחת שהביא למספר הולך וגדל של סינים המצליחים להשיג ויזה ולחסוך מספיק כסף על מנת לטוס לחו"ל. כשמדובר בצעירים שבהם, רבים מכריעים לטובת טיולי ההתבגרות נטולי הגלגלים בדומה לחבריהם מן המערב. "הנסיעות שינו את הגישה שלי לעולם בכל מה שקשור לחיים ולעבודה", אמר צאו ג'י-יין בן ה-24, בוגר תואר בפסיכולוגיה מהעיר המזרחית הנגזו, ששוטט ברחבי הודו במהלך הקיץ האחרון.

  «     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   13       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות