מסע כורסה

סרט חדש שצולם בימים אלו בארץ ידמה למענכם חוויה רב חושית כוללת של ביקור בהודו, על שלל שווקיה ואוצרות התרבות שלה. הסרט "הודו בתנועה" יוקרן בעיר אגרא שבהודו, מול הטאג' מאהל המוגדר כאחד משבעת פלאי תבל הקלאסיים, בקומפלקס חדש שייפתח בינואר 2008.

"הסרט מיועד למקומיים ולתיירים. מדובר בחוויה רב חושית הכוללת כיסאות זזים, צילום תלת ממד, ריח, תאורה, מכות שמקבלים מהכיסאות וסאונד משוכלל", מסביר אהרון קפלן, מנהל הקריאייטיב של חברת "אורפאן" הנחשבת למתקדמת בעולם מסוגה. "הודו בתנועה" נושא את הצופים למסע ברחבי הזמן ובמרחב של הודו.

המלונאים רוצים אתכם גם בחורף

התאחדות המלונות בישראל איגדה רשימה של כ-200 מלונות, אשר יקחו חלק בקמפיין התדמית של משרד התיירות לעידוד תיירות הפנים בסתיו-חורף 2007/8. במסגרת הקמפיין מוצע לציבור להתארח במלונות במחירים מוזלים.

בחודשי הסתיו והחורף יורדת הדרישה לאירוח בבתי מלון, בעיקר בגלל שאין חופשות מבתי הספר ובגלל מזג האוויר. זאת, בנוסף לירידה הצפויה בתיירות מחוץ לארץ, הוביל את התאחדות המלונות הארצית להוביל קמפיין שיווק על פיו יציעו כ-200 בתי מלון ברחבי הארץ שלוש דרגות מחיר קבועות הנמוכות יחסית ממחירי המלון בשגרה.

הוכפל מספר הנוסעים ליעדים טרופיים

כ-10,000 נופשים ישראלים ייצאו במהלך חודשי החורף לנופש ביעדים טרופיים. שבעת היעדים המועדפים: סרי לנקה, האיים המלדיביים, תאילנד, סיישל, זנזיבר, מאוריציוס ווייטנאם.

כמעט מחצית מהנופשים, 43%, הם זוגות שיוצאים לחגוג את ירח הדבש או לחופשה רומנטית ביעד טרופי. בקבוצה זו נרשמת העדפה לאיים המלדיביים, זנזיבר וסיישל. כ-27% מהמטיילים הם משפחות, ואלה בוחרות לרוב לטייל בסרי לנקה ותאילנד.

שדרת החטאים

לא מעט שירים נשזרו בשמה של השאנז אליזה, שהפכה לשם נרדף לרומנטיקה ולזוהר, ושווקה על ידי הצרפתים כשדרה היפה ביותר בעולם כולו. אם מישהו מאותם פזמונאים ומשוררים יחלוף במקרה בשדרה המפורסמת בימים אלה, ספק אם הוא יקבל השראה למשהו מלבד זוהמה ועצב רב.

בתקופה האחרונה חשים הפריזאים כי השאנז אליזה רחוקה אלפי שנות אור ממה שהיתה בעבר, ואתמול קיבלה התחושה הזו חותמת רשמית כשמשטרת פריז הכריזה על השדרה כמוקד של זונות, ארגוני פשע וגביית פרוטקשן.

אפוליה: העקב של המגף

שמן זית משובח, יין מעולה, ערים מזמינות וכפרי דייגים מקסימים - זה מה שמבטיח, ומקיים, חבל ארץ אלמוני למדי במושגים תיירותיים, החופף את העקב של המגף האיטלקי המפורסם. קוראים לו אפוליה ‭,(Puglia)‬ ובעבר הלא רחוק הוא אף שימש אכסניה לבירה הזמנית של איטליה.

באפוליה אפשר למצוא את אחד המוזיאונים הארכיאולוגיים הפתוחים הטובים באירופה, קתדרלות עתיקות, כפרי דייגים לאורך החופים, אחד מהיערות הגדולים ביבשת ורצועות ים מהנקיות בים התיכון. תמוה עד לא ייאמן שאזור יפהפה זה נשאר מחוץ למסלול המסורתי של מרבית התיירים המבקרים באיטליה.

  «     1   ·   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות