מדריך תיירים בלי רישיון? תשלם קנס

שר התיירות יצחק אהרונוביץ' הודיע כי משרד התיירות יבצע בתקופה הקרובה מבצעי אכיפה מיוחדים במטרה לאתר ולקנוס מדריכים ללא רישיון. יש להדגיש כי מדובר בהדרכת תיירים זרים בלבד ולא בהדרכת קבוצות מטיילים ישראלים/

במהלך סיור בירושלים שערכו השר ונציגי ארגון מורי הדרך ביום חמישי שעבר, טענו מורי הדרך שקיימת פעילות ענפה של "חאפרים" בתחום הדרכת התיירים ואלה פוגעים בפרנסתם. בעקבות זאת הודיע השר כי משרדו יקפיד לקנוס אנשים שייתפסו מדריכים תיירים ומטיילים ללא רישיון כחוק.

אל על תטוס בארץ? המתחרות יטוסו בחו"ל

תחרות בשמיים: רשות התעופה האזרחית הודיעה לחברת אל על שאם היא תקבל אישור לבצע טיסות פנים ארציות, חברות ארקיע וישראייר יקבלו במקביל אישור לבצע טיסות בינלאומיות סדירות ליעדים עליהם יש כיום לאל על בלעדיות. זאת בעקבות פנייתה של אל על בשבוע שעבר לרשות התעופה, בבקשה להפעיל גם טיסות פנים ארציות.

עמדה נחרצת זו של רשות התעופה, שהובהרה כבר לראשי אל על, מעמידה בספק את מימוש תכניתה של אל על. משמעות הדבר היא ביטול הסעיף בתשקיף שנותן לאל על בלעדיות בקווים המרכזיים לחו"ל, כל עוד לא עוברים בשדה התעופה בן גוריון ‭10.7‬ מיליון נוסעים בשנה.

התיירות מתאוששת? עלייה של 18% בתנועת הנוסעים הבינלאומית באוקטובר

עלייה בשיעור של 18.4% בתנועת הנוסעים הבינלאומית נרשמה באוקטובר השנה בנתב"ג לעומת החודש המקביל. מתחילת השנה נרשם גידול של 14.3% בתנועת הנוסעים הבינלאומית בנתב"ג, לעומת ינואר-אוקטובר 2006 - כך עולה מנתונים שפירסמה היום (ב') רשות שדות התעופה (רש"ת).

כ-983.4 אלף נוסעים בתעופה הבינלאומית עברו באוקטובר השנה בנתב"ג, לעומת כ-830.9 אלף נוסעים בחודש המקביל. מתחילת השנה עברו כ-8.7 מיליון נוסעים בתעופה הבינלאומית לעומת כ-7.6 מיליון נוסעים בינואר-אוקטובר אשתקד.

מלון גאה

מלון ברמת חמישה כוכבים המיועד לקהל ההומו-לסבי נפתח בשבוע שעבר בבואנוס איירס שבארגנטינה, יעד אשר צובר פופולאריות בקרב אוכלוסיית המטיילים הגאה.

המלון הממוקם ליד שכונת סאן תלמו ההיסטורית הוא השני מסוגו, והוא בבעלות חברה ספרדית אשר פתחה ב-2003 מלון חמישה כוכבים להומאים ולסביות בברצלונה.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות