הוכפל מספר הנוסעים ליעדים טרופיים

כ-10,000 נופשים ישראלים ייצאו במהלך חודשי החורף לנופש ביעדים טרופיים. שבעת היעדים המועדפים: סרי לנקה, האיים המלדיביים, תאילנד, סיישל, זנזיבר, מאוריציוס ווייטנאם.

כמעט מחצית מהנופשים, 43%, הם זוגות שיוצאים לחגוג את ירח הדבש או לחופשה רומנטית ביעד טרופי. בקבוצה זו נרשמת העדפה לאיים המלדיביים, זנזיבר וסיישל. כ-27% מהמטיילים הם משפחות, ואלה בוחרות לרוב לטייל בסרי לנקה ותאילנד.

שדרת החטאים

לא מעט שירים נשזרו בשמה של השאנז אליזה, שהפכה לשם נרדף לרומנטיקה ולזוהר, ושווקה על ידי הצרפתים כשדרה היפה ביותר בעולם כולו. אם מישהו מאותם פזמונאים ומשוררים יחלוף במקרה בשדרה המפורסמת בימים אלה, ספק אם הוא יקבל השראה למשהו מלבד זוהמה ועצב רב.

בתקופה האחרונה חשים הפריזאים כי השאנז אליזה רחוקה אלפי שנות אור ממה שהיתה בעבר, ואתמול קיבלה התחושה הזו חותמת רשמית כשמשטרת פריז הכריזה על השדרה כמוקד של זונות, ארגוני פשע וגביית פרוטקשן.

אפוליה: העקב של המגף

שמן זית משובח, יין מעולה, ערים מזמינות וכפרי דייגים מקסימים - זה מה שמבטיח, ומקיים, חבל ארץ אלמוני למדי במושגים תיירותיים, החופף את העקב של המגף האיטלקי המפורסם. קוראים לו אפוליה ‭,(Puglia)‬ ובעבר הלא רחוק הוא אף שימש אכסניה לבירה הזמנית של איטליה.

באפוליה אפשר למצוא את אחד המוזיאונים הארכיאולוגיים הפתוחים הטובים באירופה, קתדרלות עתיקות, כפרי דייגים לאורך החופים, אחד מהיערות הגדולים ביבשת ורצועות ים מהנקיות בים התיכון. תמוה עד לא ייאמן שאזור יפהפה זה נשאר מחוץ למסלול המסורתי של מרבית התיירים המבקרים באיטליה.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות