מיקרוסופט תובעת חצי מיליון שקל ממלונות פתאל בגין הפרת זכויות יוצרים

חברת מיקרוסופט הגישה אתמול לבית המשפט המחוזי תביעה נגד מלונות פתאל, בה היא טוענת להפרת זכויות יוצרים. לטענת מיקרוסופט, המיוצגת על ידי עוה"ד נעמי אסיא ואושר בן עזרי, רשת מלונות פתאל ובעליה דוד פתאל, מפרים באופן בוטה את זכויותיה במערכת ההפעלה חלונות ובחבילות התוכנה אופיס, שהשימוש בהן מחייב רישיון שימוש מקורי. על פי התביעה, ברשת פתאל נעשה שימוש במאות עותקים של תוכנות אלה מבלי שהרשת רכשה עבורן רישיונות כדין.

הודו לתרמילאים עשירים

עבור רובנו, טיול בהודו מתקשר עם לינה באכסניות מעופשות, מקלחת עם דלי מים ושירותים פרימיטיביים. למרות זאת, בשנים האחרונות הולכת הודו ומתבססת כאחת המדינות עם אתרי הנופש ובתי המלון היוקרתיים ביותר. מגזין פורבס דירג את עשרת המלונות המפוארים בהודו, אליהם לא תעיזו להיכנס עם סנדלי טבע ותיק מאובק.

הארמון באגם טאג', אודאיפור - ללא ספק האופציה הרומנטית שתגרום לכם להרגיש כמו אורחי המהראג'ה בכבודו ובעצמו. ארמון השיש הלבן הזה, בן ה-250 שנה, ממוקם על אי בלב האגם של העיירה אודאיפור שבחבל ראג'סטן.

הסינים מגלים את התרמילאות

חמושים בתיקי גב, שקי שינה, מדריכי טיולים ורעב לעולם רחב יותר מזה שהם יכולים להשיג – תרמילאים מסין עושים את דרכם להוסטלים ברחבי העולם כולו.

היה זה השילוב בין צמצום ההגבלות על הנסיעות לבין הכלכלה הסינית הפורחת שהביא למספר הולך וגדל של סינים המצליחים להשיג ויזה ולחסוך מספיק כסף על מנת לטוס לחו"ל. כשמדובר בצעירים שבהם, רבים מכריעים לטובת טיולי ההתבגרות נטולי הגלגלים בדומה לחבריהם מן המערב. "הנסיעות שינו את הגישה שלי לעולם בכל מה שקשור לחיים ולעבודה", אמר צאו ג'י-יין בן ה-24, בוגר תואר בפסיכולוגיה מהעיר המזרחית הנגזו, ששוטט ברחבי הודו במהלך הקיץ האחרון.

מצרים: הרבה יותר מפירמידות

ב-26 במרץ 1979 נחתם הסכם השלום בין ישראל למצרים על מדשאות הבית הלבן. המון מים זרמו בנילוס מאז ועד יום קיצי אחד בשנת 2007 בו החלטתי שהגיע הזמן לבקר את השכנה מדרום. תכננתי את את הטיול בקפידה, אספתי שישה חברים, הוצאנו ויזות מראש בתל אביב, וכך יצאה אל הפועל תוכנית לטיול עתיר חוויות - מקדשים, היסטוריה, הפלגות על פני הנילוס, נסיעות לילה ארוכות ומתישות ואפילו טיסה אחת בכדור פורח - כל אלו הם רק חלק קטן מרשמי המסע.

מרבית שטחה של מצרים, למעשה 98 אחוזים - שהם כמיליון קמ"ר, הוא מדבר. הנילוס, המעטר את פני השטח של מצרים, הוא מקור המים העיקרי במדינה.

המדרגות היקרות בעולם

מגדל אייפל לא מאבד מערכו: 20 מדרגות מהמגדל נמכרו ביום שני במכירה פומבית בפריז ב-180 אלף יורו, פי עשרה מהמחיר שבו הוצעו.

המדרגות מהאייפל שגובהן ארבעה וחצי מטרים ומשקלן 700 קילוגרם נקנו באמצעות הטלפון על ידי יועץ משפטי הולנדי שהסכים לזהות את עצמו רק בשם "אייפל". "אנחנו באמת היינו צריכים להשיג את המדרגות האלה כדי לעזור לעסק שלנו, כדי לאפשר לעובדים שלנו לטפס אפילו יותר גבוה. זו מטאפורה או לא?", אמר אריק קורבר מהחברה של הקונה.

  1   2     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות