מחיר עודף המשקל: כרטיס טיסה זוגי ליחיד

ז'אן ז'אק ז'ופרה, תסריטאי צרפתי בן 43 השוקל 170 ק"ג, לא האמין שהקילוגרמים העודפים שעל גופו "יעלו לו" כמו כרטיס טיסה נוסף, אבל זו בדיוק היתה הדרישה של חברת התעופה הצרפתית.

החוויה המשפילה אירעה באוגוסט 2005, כאשר הגיע ז'ופרה לשדה התעופה בניו-דלהי כדי לשוב לצרפת לאחר חופשה בהודו.

ברצלונה שאסור לפספס

הרחובות מלאים באנשים עליזים, הרוח הקטלנית נושבת בעיר והארכיטקטורה של גאודי מעלה חיוך על השפתיים - לא פלא שברצלונה נחשבת לאחת הערים הצבעוניות והידידותיות ביותר באירופה.

ברצלונה שבצפון-מזרח ספרד היא העיר השנייה בגודלה במדינה ובירת קָטָלונְיָה (Cataluňia) הספרדית. ב-1992 התקיימו בה המשחקים האולימפיים, מיקדו בה את תשומת הלב העולמית והיא זכתה לעדנה מחודשת. שש שנים התמרקה ברצלונה לקראת האירוע ואת הפירות קוטפים התיירים עד היום.

אל על הרוויחה 41 מיליון דולר ברבעון

אל על סיימה את הרבעון השלישי של 2007 ברווח שיא של ‭41.2‬ מיליון דולר, בהשוואה לרווח של ‭1.4‬ מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.

את 9 החודשים הראשונים של השנה סיימה החברה ברווח ‭40.15‬ מיליון דולר, עלייה של ‭123%‬ בהשוואה לתקופה המקבילה. הונה העצמי של החברה מסתכם ב־‭312.7‬ מיליון דולר.

קיבלו החזר חלקי על חבילת נופש שבוטלה בשל איומי טרור

בית המשפט קיבל חלקית תביעה להחזר כספים ששולמו עבור חבילת נופש לאנטליה שבוטלה ולא יצאה אל הפועל בשל התרעות בדבר איומי טרור.

בתחילת חודש אוגוסט 2005, רכשו התובעים מאיסתא חבילת נופש הכוללת טיסה ואירוח באנטליה שבטורקיה, בעלות כוללת של 8,729 דולר. כיממה לפני הנסיעה המתוכננת, התפרסמו באמצעי התקשורת התרעות של המטה ללוחמה בטרור, המזהירות מפני נסיעה לרצועת החוף בדרום טורקיה, ובכללם אזור אנטליה, וזאת מחמת חשיפתם של איומי טרור קונקרטיים כנגד ישראלים.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות