מסע ללאוס

לאחר תקופה ארוכה של בידוד פותחת לאוס את שעריה לתייר המערבי ומציעה חוויה בטעם של פעם, שאת לבה חוצה נהר מקונג. את הנופך המודרני משווים תרמילי פצצות ונפלים שהוסבו על ידי הלאוטים החייכניים לפריטים קישוטיים.

את ג'ייסון האוסטרלי פגשתי בבר בנגקוקי אפל. בין בירה אחת לשנייה גלגלנו שיחת חולין, מאילו הנקרות למטיילי התרמיל, בהן מחליפים חוויות, מכירים אנשים ונפרדים כל אחד לדרכו ולמחוז חפצו.

לגלות את בריטני

אחד המראות הזכורים לי היטב מנופי בריטני (Bretagne, ולכן לעתים נכתב ברטאן), חבל ארץ המשתרע בצפון-מערב צרפת ומצטיין בחופי ים ארוכים, הוא איש ואישה יושבים להנאתם על כסאות נוח אל מול הים כשעשרות כלי שיט פזורים על החוף והשמש החמימה שולחת את קרניה. הזוג הנופש שקוע בהתבוננות במראה המהפנט משהו של ספינות שחרטומן מופנה לכיוון החול הרטוב, כאילו היו צעצועים בגן המשחקים של הטבע. תמונה זו קשורה לתופעה בולטת המשפיעה על אורח החיים בחבל הארץ הזה - ההבדלים הדרמתיים בין גאות לשפל. מוזר למצוא עשרות אוניות "חונות" בחוף יבש.

מלונות בוטיק: הדור הבא

בעת האחרונה הפך המונח "מלון בוטיק" לשם נרדף לבית מלון איכותי, ומספר הולך וגובר של בתי מלון מתהדרים בתואר הזה, למרות שברבים מהם יש למעלה ממאה חדרים, והאינטימיות היא מהם והלאה. לפעמים נדמה שכל מלון או אכסנייה מתהדרים בכינוי "מלון בוטיק", למרות שהאינטימיות והפינוק היא מהם והלאה. אז איפה אפשר למצוא סוויטה מרוקנית בשיק ניו יורקי או אירוח מפנק על צמרת עץ?

מלון השוכן במבנה קולוניאלי מהמאה ה-19, המחזיר את הנופשים מאה שנים לאחור. בכל אחת מתריסר הסוויטות היוקרתיות ריהוט עתיק, הכולל בין היתר מיטת אפיריון ואמבט נחושת מרוקעת בעבודת יד.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות