המלון הנסתר בברלין

מה דעתכם על חדר מלון בודד - בלי פקידי קבלה, בלי חדר אוכל ואפילו בלי חלונות? הכירו את המלון החדש ביותר בברלין, גרמניה: The Single Room Hotel. מדובר בחדר מלון ברמה של 2 כוכבים הניצב לבדו באמצע שטח שומם וארבעת כתליו הם למעשה שלטי חוצות מבחוץ. איש לא יכול לשער כי בין שלטי הפרסומת הגדולים נחבא לו חדר מלון לכל דבר, שאליו מטפסים בסולם מתכת קטן.

רק כשעוברים דרך הדלת מתגלה המהות האמיתית של המבנה המוזר. החדר עצמו, המעוצב בחמימות, משתרע על פני 32 מ"ר וכולל חדר שינה וחדר רחצה ובו מקלחת ושירותים כימיים. יש בו חיבור לחשמל ולמים זורמים, חימום, מיטה זוגית, תאורה ואפילו טלוויזיה.

גלאט-נופש: בודקים את החופשה בציציות

מהפיכת האינטרנט הפכה את עולם התיירות על פיו - בלחיצת כפתור אפשר למצוא דיל של הרגע האחרון, לדפדף בין תמונות של חדרי מלון או לברר שעות פתיחה של אתרים. לכן, אין פלא שרבים מדירים רגליהם מסוכנויות הנסיעות ומעדיפים "להקליק ולטוס" מהבית. כיום, כל חברת תיירות כמעט מפעילה אתר הזמנות און ליין, ויש שהגדילו לעשות וויתרו כליל על המשרדים, ופועלים רק בעולם הווירטואלי.

מה קורה, לעומת זאת, בעולם החרדי, שבו שהרבנים אוסרים על שימוש באינטרנט, גם בגרסתו "הכשרה", מחשש לחשיפה לתכנים שאינם ראויים?

מומחים: התיירות באנטארקטיקה מסוכנת

הפופולריות של התיירות ליבשת הדרומית ביותר בדור הארץ עולה בתקופה האחרונה, אך יש מעט מאוד פיקוח על התעשייה המשגשגת. ספינות שייט ענקיות החלו להגיע לאזור, והמומחים חוששים מתאונות קשות ומנזק סביבתי.

לפני כשבוע פגעה ספינת תענוגות קנדית בקרחון באנטארקטיקה. הספינה נאלצה להזעיק שלוש ספינות נוספות לעזרתה על מנת לסייע בפינויים של 154 הנוסעים ואנשי הצוות מסירות ההצלה. כל האנשים שהיו על הספינה ניצלו, וזוהי ללא ספק עובדה משמחת. אבל האירוע כולו הוא גם סימן חשוב לגל תיירותי שמסכן, לדברי המבקרים, לא רק את חיי המבקרים, אלא גם את הסביבה כולה באזור אנטארקטיקה.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות