כנס מיוחד למנהלי/ות משאבי אנוש ורווחה במסגרת תערוכת התיירות הבינ"ל השנתית IMTM 2009

במסגרת תערוכת התיירות הבינ"ל השנתית IMTM 2009 יתקיים ביום חמישי 12.2.09 בין השעות 09:00-12:00 כנס מיוחד המיועד למנהלי/ות משאבי אנוש ורווחה בארגונים השונים בישראל, שיעסוק בנושא: רווחת עובדים בתקופה של האטה כלכלית.

את הכנס ינחה שוקי שטאובר, מחבר הספר "זה לא רק הכסף", אשר יספר כיצד נערכים לפעילות רווחת עובדים בתקופה של האטה כלכלית. אהובה זקן, מנהלת אגף לעידוד תיירות פנים במשרד התיירות, תסקור חידושים באתרים ואטרקציות בישראל, וגיל חובב, מנכ"ל "גיל חובב – שיווק אתרי תיירות" יציע פתרונות יצירתיים לימי טיול וגיבוש.

חשש: אירופה תוריד לישראל את דירוג בטיחות התעופה

רשויות התעופה באירופה בוחנות את הצטרפותן להחלטת רשות התעופה הפדרלית בארה"ב, להוריד את דירוג הבטיחות התעופתית של ישראל.

"הצרות שלנו רק מתחילות‭,"‬ אמר אתמול מקור תעופתי, והסביר כי בשל מעמדה של רשות התעופה בארה"ב – הקובעת את הסטנדרטים העולמיים של בטיחות התעופה – לא ייתכן מצב שבו מדינות באירופה המערבית יתעלמו מהנמכת הדירוג הבטיחותי של ישראל.

ארה"ב: מטוס נוסעים סטה מהמסלול, 38 נפצעו

מטוס של חברת התעופה האמריקנית "קונטיננטל איירליינס" סטה הלילה (א') ממסלול ההמראה בשדה התעופה הבינלאומי בדנוור ועלה באש. גורמי ההצלה בשדה מסרו כי לפחות 38 בני אדם נפצעו בתאונה.

מנהלת התעופה בנמל התעופה הבינלאומי, קים דיי, מסרה כי על סיפון המטוס היו 112 נוסעים ואנשי צוות - כולם נחלצו ממנו באמצעות מגלשות החירום. הפצועים הועברו לבתי החולים ואינם נמצאים בסכנת חיים. חלקם סובלים משברים וחלקם מכוויות בדרגות שונות.

ארה"ב הורידה דירוג בטיחות התעופה בישראל

מינהל התעופה האזרחית האמריקני (FAA) הודיע הערב (יום ו') רשמית על הורדת דירוג הבטיחות האווירית של ישראל לדרגה 2 - בעקבות הערכה שהתקיימה ביולי האחרון. מינהל התעופה האמריקני הבהיר כי אין קשר בין ההחלטה למצב הביטחוני בישראל.

ה-FAA קבע כי בעקבות הורדת דירוג הבטיחות של ישראל, חברות תעופה ישראליות לא יוכלו לפתוח קווי תעופה חדשים לארה"ב. האמריקנים הבהירו כי כל המדינות שחברות התעופה שלהן טסות לארה"ב, חייבות להתאים עצמן לדרישות הבטיחות של הארגון הבינלאומי של התעופה האווירית, לגבי תפעול מטוסים והתחזוקה שלהם.

שגריר צמוד לתייר האבוד

תיירים רבים המחפשים ריגושים "אותנטיים" בעיר זרה מוצאים את עצמם לרוב מסתובבים סביב אותן מלכודות תיירים מסורתיות ולא מעיזים לצאת מהמרכז הפועם אל תוך שכונות המגורים. בבואנו לתכנן חופשה עירונית אנחנו לנצח מבטיחים לעצמנו שהפעם נחיה כמו המקומיים, נכיר חברים גלובליים, נלמד שפה זרה ונעשיר את עולמנו התרבותי. לצערנו לרוב זה לא קורה ואנחנו מוצאים עצמנו חמושים בכובע ומצלמה, תרים את יעדי התיירות המוכרים ונשבעים שבערב נבקר באותה מסעדה שבספר הטיולים כתבו עליה שהיא המקום האולימטיבי למפגש עם מקומיים, לטעימת המטבח המסורתי וממוקמת הרחק מהמוני התיירים.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   140       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות