מטוס ועליו ישראלים כמעט ונחת בדמשק

מטוס של חברת התעופה הירדנית, שעל סיפונו היו בין היתר כמאה ישראלים, היה בדרכו מבנגקוק, בירת תאילנד לשדה התעופה של עמאן, ואמור היה לנחות שם לפנות בוקר. אולם בשל שלג כבד ורוחות עזות, שנשבו מעל העיר, התכוון הקברניט לנחות בדמשק. בסופו של דבר - בגלל החשש לגורל הישראלים שעל הסיפון - נחת המטוס בשדה התעופה בן-גוריון.

"הנחיתה בדמשק הייתה הפיתרון הקל מבחינת הטייס הירדני", אמר גורם המעורה בפרטי האירוע, "אבל הוא עשה מאמץ רב שלא לנחות שם אלא בנתב"ג, כדי לא לסכן את הנוסעים הישראלים". שדה התעופה בדמשק הוא אחד משני יעדי החירום בהם נוחתים המטוסים הירדנים במזג אוויר סוער.

מרוץ עין גדי ומרתון ים המלח

ביום שישי, 15.2 ייפתחו אירועי מרוץ עין גדי הבינלאומי ה-26 ואירועי חצי המרתון בקיבוץ עין גדי, במועצה האזורית תמר, שלחופי ים המלח. זו השנה ה-26 ברציפות בה מתקיים המרוץ לזכרם של גיורא ותומר רון. האירועים יפתחו בטקס ובמופע אומנותי. ביום שבת, 16.2, יום המרוץ, יערך הפנינג בנושא איכות הסביבה ובמסגרתו יתקיימו פעילויות לילדים ומבוגרים, ריקודים והופעות.

ביום שבת 16.2 בשעה 8:30 יוזנקו המקצים בהפרשים של 10 דקות. המתחרים יתכנסו בחמי עין גדי וירוצו במסלול שאורכו 21 ק"מ, מחמי עין גדי לצומת אתר המצדה.

טיול נונשאלנטי בנוישאטל

יש לא מעט סיבות טובות לנסוע לשווייץ. כל סיבה והעונה שלה, כל אזור והסיבה שלו. אפשר לטעום בשווייץ קצת מאיטליה, מצרפת ומגרמניה ואפשר גם לטעום הרבה משווייץ - שוקולדים, גבינות ופונדו. שווייץ היא סוג של מעצמת תיירות המעניקה "חוויית משתמש" ידועה מראש לבאים בשעריה. אין הרבה הפתעות, מדובר בסחורה איכותית ומשובחת הדורשת מצרכניה תמורה כספית הולמת. במילים אחרות, לא זול אבל יש תמורה בעד האגרה. הנה לפניכם מסלול, לכאורה סתמי, "על הדרך" כמו שאומרים, למי שנוסע מציריך לכיוון לוזאן וז'נבה, ויש לו יום או שניים (או יותר), להתמסר לשטח.

תיירות סולידרית: פסטיבל דרום אדום

כבר שנה שלישית ברציפות שמתנדבי "דרום אדום" הופכים את חודש פברואר לחוויית טיולים שפשוט אסור להחמיץ. זה הזמן לארוז את הילדים ולצאת לפסטיבל בסימן פריחת הכלניות בחבל הבשור והסביבה, שבו שלל אטרקציות המשלבות טיולים רגליים ורכובים, סדנאות יצירה, ירידים, מסעדות, אתרי ספא ונופש, שמחכים לכם במרחק שעה מתל אביב.

תחרויות חדשות באתר למטייל

אתר הסקי של רשת למטייל מכריז על שתי תחרויות חדשות הנותנות לגולשי הסקי את ההזדמנות לשתף בחוויותיהם את גולשי האתר. בשתי התחרויות יוענקו בפרס הראשון חופשות סקי (הכול כלול) לאתרי הסקי "החמים" ביותר. מקומות שני, שלישי ורביעי יקבלו תלושי קניה לרכישה בכל אחד מסניפי רשת למטייל.

תחרות אחת מזמינה גולשים שחזרו מחופשות הסקי לשתף את שאר הגולשים באתר בחוויות הסקי שלהם. זאת, על-פי קריטריונים מוגדרים המפורסמים באתר. כך למשל ידווחו המשתתפים בתחרות על האתר בו הם נפשו, על מסלולי הסקי באתר, על האטרקציות במקום ועוד.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   20       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות