מכה למכבי ת"א: 5 טיסות למדריד בוטלו

נחיתתה של מכבי תל אביב במדריד הבוקר (רביעי) מסמלת באופן רשמי את תחילתו של ויקאנד הפיינל פור.

בעבר סימל יום יציאת הקבוצה גם את תחילתה של הרכבת האוירית הענקית מישראל לפיינל פור, אולם עתה מדובר בנפח קטן בהרבה, "זו רכבת צעצוע" אמר אחד מאנשי התיירות.

סוכני הנסיעות: להבטיח כספי הנוסעים באליטליה

מנכ"ל התאחדות סוכני הנסיעות, יוסי פתאל, שלח אתמול מכתב למנהל רשות התעופה האזרחית, אודי זוהר, שבו ביקש מהרשות להתערב כדי להיערך לכל רעה הקשורה בהמשך פעילותה של חברת אליטליה.

"בתקופה האחרונה מתפרסמות ידיעות המלמדות על כך שחברת אליטליה נקלעה לקשיים כלכליים וכי קיימת סכנה ממשית להמשך פעילותה", ציין פתאל במכתבו. "מצב דברים זה מעורר חשש לגורל כספי הנוסעים הישראליים וכספי סוכני הנסיעות בישראל במקרה שהחברה תקרוס חלילה".

אישה יכולה לטוס גם בחודש התשיעי להריונה

עונת הנסיעות שבפתח מביאה איתה בשורה טובה לנשים הרות שמעוניינות לבלות את חופשת הקיץ בחו"ל: נשים הרות שאינן סובלות מבעיות בריאות מיוחדות יכולות לטוס ללא חשש עד השבוע ה‭36-‬ להריונן (תחילת החודש התשיעי) ואף לאחר מכן - כך קובעים רופאים ישראלים במאמר בעיתון "הרפואה‭."‬

חברות תעופה שונות מגבילות טיסה של נשים הרות, מהשבוע ה‭28-‬ להריון ומעלה, בשל החשש לסיכונים שונים.

ירידה בתיירות המקומית

נמשכת מגמת הירידה בלינות הישראלים במלונות ישראל, בפרט באילת. ברבעון הראשון של 2008, נרשמו כ-4.2 מיליון לינות במלונות - גידול של 11% בהשוואה לרבעון הראשון של 2007, שהושפע ממלחמת לבנון השנייה; וגידול של 7% בהשוואה לרבעון הראשון של 2006.

במספר לינות התיירים נרשמה עלייה של 37% והן היוו כ-53% מכלל הלינות במלונות. בסך הכל הגיע מספר לינות התיירים ל-2.26 מיליון ברבעון הראשון של 2008. במספר לינות הישראלים חלה ירידה של 8% והן היוו כ-47% מכלל הלינות במלונות.

נוסעים לארה"ב? הממשלה תחטט לכם בלפטופ

בית משפט לערעורים בקליפורניה קבע שלממשלת ארצות הברית ולשלוחותיה, אנשי המכס וביקורת הגבולות, יש זכות לבדוק את תוכנם של מחשבים ניידים של תיירים ואנשי עסקים הנכנסים לארה"ב. זאת גם אם אין כל חשד סביר שבעליו של המחשב חשוד בפעילות עבריינית או טרוריסטית. בכך הפך בית המשפט, הנמצא בפסדינה, ערכאה נמוכה יותר.

הדיון בבית המשפט נערך בעקבות פנייה של ארגון ACTE, המאגד את בכירי התאגידים בעולם הנסיעות, ולו נציגויות ב-82 מדינות, ובהן גם ישראל.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   14       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות