מגדל פיזה "בטוח לעוד 300 שנה"

המאמצים לייצב את המגדל הנטוי שבעיר פיזה באיטליה הצליחו - וכעת הוא חסין מפני סכנת התמוטטות לעוד 300 שנה. כך הודיע פרופסור מיקאלה ג'מיולקווסקי, המהנדס והגיאולוג שפיקח על האטרקציה התיירותית האיטלקית המפורסמת.

"כל הציפיות שלנו אושרו", אמר פרופסור ג'מיולקווסקי לעיתון קוריירה דלה סיירה. "עכשיו אנחנו יכולים להגיד שהמגדל יכול להישאר במצבו עוד 300 שנה לפחות".

אל על לבג"ץ: לחייב את המדינה להגדיל ההשתתפות בהוצאות הביטחון

אל על הודיעה היום לבורסה כי הגישה לבית המשפט העליון עתירה נגד ממשלת ישראל, שר האוצר ושר התחבורה. בעתירה מבקשת אל על מבית המשפט להוציא צו על תנאי המורה לשרים לנמק מדוע לא תיושם במלואה ובאופן מיידי החלטת הממשלה שעניינה העלאת שיעור השתתפות המדינה בנטל הוצאות הביטחון של חברות התעופה הישראליות.

כמו כן מבקשת החברה לשנות את מדיניות התעופה האזרחית הסדירה של ישראל בעניין מינוי מובילים נקובים נוספים.

אל על שוקלת לבטל קווים למיאמי ולטורונטו

חברת התעופה אמריקן איירליינס, תאגיד התעופה הגדול בארצות הברית, בוחנת אפשרות להפעיל טיסות לתל אביב. נציגי החברה שוחחו באחרונה בעניין עם גורמים בתחום התיירות בישראל.

החברה מתכוונת להפעיל קו טיסות מכמה יעדים בארה"ב, ביניהם שיקגו, שאליהם טסים ישראלים רבים ומהם באים תיירים רבים. כיום טסים הישראלים והתיירים לשיקגו וממנה באמצעות חברות תעופה אירופיות כמו לופטהנזה, או באמצעות טיסת קישור בניו יורק.

תיירים על תנאי

במשרד החוץ תמיד מוכנים לטלפון שיגיע מעבר לים: לישראלים יש נטייה להסתבך בחו"ל. אין יום שבו לא מתקבל דיווח על 2-3 ‬ישראלים, לפחות, שנעצרים בפינות שונות של העולם.

"יש לנו תחושה שהישראלים לא תמיד מכבדים את החוק המקומי וכאשר הם נוסעים לחו"ל הם לפעמים שוכחים את עצמם‭,"‬ אומר אמנון קלמר מנהל המחלקה לישראלים בחו"ל במשרד החוץ ומי שמרכז את כל הטיפול של שגרירויות ישראל בעולם בישראלים שנקלעו למצוקה.

אנטליה היא שלנו

22 סוגי לחם, לחמניות, קרואסונים ומאפי גבינה חמים, 12 סוגי זיתים, 7 סוגים שונים של דגני בוקר, 9 סוגים של סלטי פירות, 12 סוגים של נקניקים, 9 סוגים של יוגורט, 5 של דבש, 10 של ריבות, 17 של גבינה (לא כולל קוטג‭6 ,('‬ מינים של מיצים טבעיים לצד מגוון משקאות קלים, 3 דוכנים להכנת חביתה (עם טבחים) ואפילו דוכן של אוכל דל קלוריות שמיועד לשומרי משקל או לכאלה שנמצאים כבר כמה ימים באנטליה והשתכנעו שאם לא יתחילו מיד בדיאטה הם יצטרכו ללכת לבזאר כדי להחליף את כל המלתחה.

הרשימה הזאת היא רק חלק ממה שמציע לארוחת בוקר בית מלון חדש בעיירה בלק, כ‭30-‬ קילומטר מזרחית לנמל התעופה של אנטליה.

  1   2   3   4   5   6   7   ·   7       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות