נופש בסגנון התנ"ך

יזמים אמריקאים ישקיעו 40 מיליון דולר במיזם להקמת "כפר עברי קדום" בשמורה הלאומית "נאות קדומים". הנהלת השמורה מסרה כי בימים אלה נחתם חוזה בינה ובין קבוצת kthllc, שהמשקיעים בה הם אנשי עסקים יהודים ללא רקע מלונאי או תיירותי, שגילו את הפונטנציאל הערכי והכלכלי של המקום.

"מדובר במיזם ראשוני מסוגו בארץ, בו תתורגם התרבות החומרית של ארץ ישראל מתקופת המקרא והתלמוד, הלכה למעשה", אומר שלמה טייטלבוים, מנכ"ל "נאות קדומים". "זהו מלון קונספט שייתן מענה למה שמכונה 'תיירות התנ"ך', למקומיים ולתיירים".

החלו השיחות והמגעים בנסיון לשקם את ענף התיירות

לאחר שראש הממשלה אולמרט, הורה לקיים דיונים משולבים של הממשלה, ההסתדרות והמעסיקים כבר בימים הקרובים, על מנת לגבש תוכניות כלכליות מוסכמות, יש כבר מי שמברך על המהלך.

"צעדים חיוביים והכרחיים", כך הגיב היום (ב') אלי גונן, נשיא התאחדות המלונות בישראל, ביחס לתכנית. גונן שוחח אמש עם נשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש, ושמע ממנו פרטים על השיחות שהיו בין ראשי הארגונים והממשלה כדי למנוע כניסת המשק למיתון.

כפר נופש תנ"כי יוקם בנאות קדומים בהשקעה של 40 מיליון דולר

חוזה להקמת כפר נופש בסגנון תנ"כי-תלמודי, בהשקעה של כ-40 מיליון דולר, נחתם בימים אלה בין הנהלת השמורה הלאומית נאות קדומים ובין קבוצת יזמים אמריקאים.

'הכפר העברי הקדום', יציע חוויית מלונאות נושא וישחזר את אווירת החיים, כפי שהיו לפני אלפיים שנה בתקופת התלמוד. במקום מתוכננת בנייה נמוכה ומפוזרת - מבנים טיפוסיים המאפיינים את תקופת התלמוד, כאשר כל מבנה יכלול חצר פנימית וכל קבוצת מבנים תיפתח לכיכר. הבנייה תהיה באבן מקומית וטיח.

אחרי השריפה: מלון אורכידאה נפתח מחדש

שלושה ימים בלבד אחרי שאחזה בו שריפה שפגעה בעשרה אנשים, פותח מלון אורכידאה את שעריו וחוזר לפעול במתכונת רגילה. הנהלת המלון הודיעה היום כי ניתנו לה כל כל האישורים הדרושים על פי חוק, והיא מתכוונת לחזור לפעילות מלאה באופן מידי.

משטרת מרחב אילת סגרה את המלון ביום חמישי האחרון, לאחר שיותר מ-50 כבאים נקראו לכבות שריפה שהתפשטה ברחבי המתחם. מקור השריפה החל בווילה היוקרתית, המופרדת משאר חלקי המלון ומוגדרת כמתחם סגור אליו לא מורשים האורחים להכנס. בעקבות השריפה פונו האורחים ששהו במלון באותה העת והועברו למקומות לינה חלופיים.

מכות ומעצרים בטיסת ישראלים לבולגריה

מה שהחל כטיסה לנופש בורנה, נגמר במכות ובמעצרים: שלושה נוסעים ישראלים, בהם אב ובנו, נעצרו אמש (יום ה') בנמל התעופה בבורגס בבולגריה, לאחר עימות שפרץ בטיסה בין נוסעים לבין אחד הדיילים. כך נודע ל-ynet. משרד החוץ אישר ל-ynet כי נוסעים בטיסה נעצרו עם הנחיתה.

האירוע החל כאשר במהלך טיסה 944 של "בולגריה אייר" ביקש אחד הדיילים מאחת הנוסעות לשבת במקומה כדי לאפשר לו לעבור. הנוסעת ביקשה שיחכה, הוא סירב להמתין ודחף אותה למושב. בעקבות זאת צעקה הנוסעת שלא ייגע בה ועוררה מהומה במטוס.

  1   2   3   4   5   6   7   8   ·   8       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות