עלתה לטיסה הראשונה בחייה, וילדה בשחקים

פרמג'יט קאור בת ה-29, תושבת פונג'ב בצפון מערב הודו, שהתרגשה לקראת הטיסה הראשונה שלה בחיים, סיימה אותה עם ילד חדש שנולד באוויר.

את חלק הראשון של הטיסה היא עברה ללא חוויות מיוחדות. אך בעודה בשחקים בטיסת ההמשך, בדרך לאוסטרליה לפגוש את בעלה, היא כרעה ללדת.

קיץ של שיאים בנתב"ג: שני מיליון וחצי נוסעים עברו בטרמינל

שיא חדש נרשם בתנועת הנוסעים בנתב"ג בקיץ האחרון: 2,534,803 נוסעים עברו בנתב"ג בחודשים יולי ואוגוסט 2008.

3 פעמים נשברו במהלך הקיץ שיאי כל הזמנים בתנועת הנוסעים בנמל התעופה בן גוריון. השיא הראשון נרשם ב-31 ביולי, עם 54,857 נוסעים שעברו בנתב"ג

משרדי התמ"ת והתיירות: גביית היטלי דלק אינה חוקית

הממונה על הגנת הצרכן במשרד התמ"ת והלשכה המשפטית במשרד התיירות דורשים מחברות התעופה הישראליות, פורום חברות התעופה הזרות והתאחדות סוכני הנסיעות להפסיק לגבות מהצרכנים תשלום נוסף בגין היטלי דלק בנוסף על המחיר שהוצג לצרכנים ושולם על ידם, זאת בעקבות תלונות רבות שהגיעו מצרכני תיירות אל משרדי התמ"ת, התיירות והמועצה הישראלית לצרכנות.

במכתב נאמר כי גבייה של תשלום נוסף לאחר סגירת העסקה מהווה עבירה לכאורה על החוק.

תיירים תקועים בפוקט בגלל משבר פוליטי

נמל התעופה של פוקט וגם נמלי התעופה בקראבי ובהאט-יאי בדרום תאילנד נסגרו היום בלחץ מפגינים, שקראו לראש ממשלת תאילנד, סמאק סונדרבג', להתפטר מתפקידו. למרות הפגנות המוניות בבירה בנגקוק וברחבי המדינה נגד ממשלתו, הוא לא מתכוון לזוז מכסאו.

המפגינים טוענים כי ממשלת סמאק פועלת בשליחותו של ראש הממשלה המודח, טקסין צ'ינאוואט, שברח ללונדון על מנת שלא לעמוד לדין בגין שחיתות. "לעולם לא אתפטר בתגובה לאיומי המפגינים", הבטיח סמאק בנאום שנשא בפני אלפי תומכים.

מה מעצבן אותנו בטיסות?

אם בשבוע שעבר התלוננו על חדרי המלון והצימרים שמעצבנים אותנו, השבוע נתמקד בפן אחר של החופשה הישראלית - הדבר הזה שעומד בדרכנו כשאנחנו רוצים להגיע לחו"ל. נו, אתם יודעים, הטיסה.

כמעט כולכם הייתם בחו"ל בחודשים האחרונים - ואלה מביניכם שלא, בטח יעלו על מטוס בחגים הקרבים עלינו לטובה. יש כאלה שעבורם הטיסה היא חלק בלתי נפרד מההנאה שבטיול, ולעומתם כאלה שהיו מעדיפים לעשות את הדרך בהליכה ורק לא לעבור בכיס אוויר. אבל כולם יודעים שיש דברים שנראים לנו נורמליים רק בסיטואציה הזאת - כמו למשל העובדה שהאישה שמחלקת לנו כרגע קפה אמורה גם להציל את חיינו במידה ויקרה משהו.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   13       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות