בארבע עיניים: ראיון לחג עם רוחמה אברהם בלילא

אני מתחילה דווקא מהסוף. כשיצאתי מהראיון עם רוחמה אברהם בלילא, שרת התיירות החדשה, אמרתי לעצמי "וואלה, האם יכול להיות שבאמת הביאו לתפקיד הזה שר אמיתי, כזה שממש רוצה בתיק שנתנו לו?" אברהם נראתה נלהבת, מלאת תוכניות.

יומיים לאחר מכן קראתי שמקורבים לשרת התיירות אמרו כי היא מעוניינת בתיק התחבורה. נאנחתי באכזבה. גם בארזים אחזה שלהבת.

תקועים באנטליה: "לחוצים מאוד לקראת החג"

שעת כניסת החג הולכת וקרבה, ומאות נוסעים ישראלים המתינו בעצבנות במשך שעות לטיסתם: תקלה טכנית שהתגלתה במטוס של חברת "סאן-דור", המפעילה טיסות שכר של אל על, עיכבה במשך שעות רבות נוסעים שרצו לשוב לחג. הנוסעים המתינו בשדה התעופה מלאים טענות כרימון כלפי החברה, שלטענתם דרשה מהם להגיע לטיסה - על אף שידעה על התקלה.

טיסה 5038 הייתה אמורה להמריא הלילה (יום ב') בחצות מאנטליה, אלא שבלוח המודעות שבמלון פורסמה הודעה כי הטיסה נדחתה בשעה וחצי - וההסעות התארגנו לקראת השעה המיועדת החדשה.

לא נרגעת: התאחדות סוכני הנסיעות רוצה לתבוע גם את אליטליה על ביטול העמלות

שלושה חודשים בלבד לפני תחילת 2009 - מועד ביטול עמלות הבסיס שמשלמות חברות התעופה לופטהנזה, סוויס, בריטיש איירווייס ואליטליה לסוכני הנסיעות, בעבור מכירת כרטיסי טיסה - נראה כי בהתאחדות סוכני הנסיעות בישראל עדיין לא עייפו מהמאבק.

מנכ"ל ההתאחדות, יוסי פתאל, אמר היום (א') כי גם אליטליה, שהודיעה בשבוע שעבר כי תבטל את עמלות הבסיס, תצורף לתביעה שהגישה ההתאחדות לפני מספר חודשים נגד חברות התעופה שהודיעו על המהלך. פתאל התנה את צירופה של אליטליה לתביעה, בכך שאכן תוכל להמשיך ולפעול, בעקבות הקשיים אליה נקלעה.

נזיפה, הלחצה, או המלצה: כך ימכרו לכם מוצרים פטורים ממכס בטיסות ישראייר

איזו שיטת מכירת מוצרים פטורים ממכס במהלך הטיסה תעבוד עליכם בצורה הטובה ביותר: 'שיטת העדר', 'טכניקת ההמלצה', או 'טכניקת ההלחצה'? מייל שקיבלו דיילי ישראייר מהממונים עליהם מפרט את שיטות השיווק שהם מתבקשים להפעיל על מנת למכור מוצרים פטורים ממכס לנוסעים.

"אנחנו לא משקיעים מספיק במכירות", כותבים האחראים לדיילים, "התחושה הכללית שנושא מכירות הדיוטי פרי אינו נוגע לכם כלל. חברים יקרים, מכירה טובה היא חלק מהמטלות שלכם במסגרת עבודתכם, שלא נדבר על חלק מהשכר החודשי שלכם - תתחילו לקחת את הדברים ברצינות".

המלונות היפים בארץ: ישרוטל טאואר בתל אביב, גני דן באשקלון וישרוטל אגמים באילת

מלונות ישרוטל טאואר בתל אביב, גני דן באשקלון וישרוטל אגמים באילת הם הזוכים בתחרות "מלון נאה בישראל יפה" לשנת 2008 של המועצה לישראל יפה, שנערכה הערב (ה') במלון הילטון בתל אביב.

בטקס, שנערך ביוזמת המועצה לישראל יפה, בחסות משרד התיירות ובשיתוף התאחדות המלונות, השתתפו ראשי תעשיית התיירות והמלונות ושרי התיירות לדורותיהם.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   11       »  





צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות