טיסת שכר רוסית עוכבה במוסקבה כי לא קיבלה אישור נחיתה בישראל

טיסת שכר רוסית, שהייתה אמורה לצאת היום (ה') ממוסקבה לאילת, מעוכבת מזה חמש שעות. עפ"י דיווחים ברוסיה, הסיבה לעיכוב היא סירוב של ישראל לאפשר לה לנחות באילת. זאת, בשל סירוב הגורמים ברוסיה לאפשר לחברות ישראליות להפעיל טיסות בקו מאילת למוסקבה. במשרד התחבורה אומרים הערב שהטיסה קיבלה אישור בדקות האחרונות להמריא לכיוון ישראל.

מדובר בטיסה של חברת 'גלובוס' הרוסית, שהינה חברת בת של 'סיביר', המעוכבת בנמל התעופה 'דומודדובו'. בכלי התקשורת הרוסיים מכנים את 170 נוסעי

הטייסים: העלאת האגרות בנתב"ג מהווה סכנה לפרנסתם של אלפי עובדים

פחות משבוע לפני הדיון בוועדת הכלכלה של הכנסת בעניין תוכנית רשות שדות התעופה (רש"ת) להעלות את האגרות בנתב"ג לנוסעים ולחברות התעופה כדי לממן פרויקטים בתחום התשתיות - איגוד הטייסים הארצי מפשיל שרוולים.

בדוא"ל ששלח הבוקר קברניט בועז חטיבה, יו"ר איגוד הטייסים, לח"כ ישראל חסון, יו"ר ועדת הכלכלה, הוא כותב: "מימוש התוכנית להעלאת האגרות יפגע

יו.אס.איירווייס: המחיר בשמיים

חברת התעופה האמריקאית יו.אס.איירווייס החלה למכור כרטיסי טיסה מישראל לארה"ב לקראת תחילת טיסותיה לארץ בקיץ ‭.2009‬ כרטיס לטיסה ביולי 2009 מתל-אביב לפילדלפיה, במחלקת תיירים, יעלה החל מ‭1,909-‬ דולר, ומחיר כרטיס טיסה במחלקת עסקים מוצע במחיר של ‭3,920‬ דולר.

חברת יו.אס.איירווייס, החמישית בגודלה באמריקה, הודיעה לפני חודשיים על תחילת טיסותיה לישראל בקיץ הבא.

אשת טורס היא הספונסרית הראשית של בני השרון

חברת התיירות אשת טורס הפכה מהיום לספונסרית הראשית של בני שרון, כך הודיעה היום (ב') הנהלת המועדון.

"תמיכתה של אשת טורס בבני השרון מצביעה על האמון בקבוצה, בערכים אותם הקבוצה מייצגת וביכולות המקצועיות שלה", נמסר מהמועדון. "תמיכתה

"ההתייעלות ברשות שדות התעופה מלאכותית"

גורם בכיר בענף התעופה מאשים את רשות שדות התעופה ב"התייעלות מלאכותית". הגורם התייחס להודעת הרשות מסוף השבוע שלפיה תפטר יותר מ-100 עובדים בתחום הביטחון, כפי הנראה עובדים זמניים המועסקים באמצעות חברות כוח אדם. כמו כן תפטר עוד 70 עובדי תפעול - ובסך הכל כ-200 עובדים.

אותו גורם טוען כי הרשות פרסמה הודעה זו לקראת הדיון בשבוע הבא בוועדת הכלכלה של הכנסת בעניין כוונת הרשות לייקר את האגרות בנתב"ג לנוסעים ולחברות התעופה.

  1   2   3   4   5   6   7   8   ·   8       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות