סוף סופני: שבוע אחרון ל"עולמות הגוף" בישראל

בעקבות הביקושים הגבוהים לביקור בתערוכת "עולמות הגוף" העומדת לפני סיום ב"מדעטק", מוזיאון המדע בחיפה, תהיה התערוכה פתוחה עד חצות בסוף השבוע האחרון להצגתה - 31 בדצמבר-2 בינואר (ימים חמישי, שישי ושבת). התערוכה המצליחה - שעל פי דיווחי המארגנים ביקרו בה כבר יותר מ-290 אלף בני אדם - תעזוב את ישראל ביום ראשון, 3 בינואר.

בתערוכה שמוצגת בחיפה מאפריל השנה מוצגים עשרים מוצגי גוף ויותר מ-130 איברים אותנטיים של גוף האדם. זו התערוכה המדוברת ביותר בעולם בשנים האחרונות, ונעשה בה שימוש בגופות אדם אמיתיות שמאפשרות את חשיפת המבנה האנטומי המדהים והמדויק של הגוף האנושי.

איטליה: שישה נהרגו במפולות שלגים

התקשורת באיטליה דיווחה היום (א') כי שישה בני אדם נהרגו במפולת שלגים בהרי האלפים בצפון איטליה.

סוכנות הידיעות אנס"א מסרה כי ההרוגים הם שני תיירים וארבעה אנשי כוחות ההצלה האיטלקיים שחיפשו אחריהם.

מסי הנמל בנתב"ג מתייקרים - אך מחירי הכרטיסים לא צפויים לעלות

מסי הנמל לנוסעים יוצאים מנתב"ג בטיסות בינלאומיות צפויים לעלות ב-1 בינואר 2010, בהמשך לעדכון מחירים שמבצעת רשות שדות התעופה (רש"ת).

מדובר בעדכון מחירים קל אשר לדברי סוכן נסיעות, "לא צפוי להשפיע על מחירי כרטיסי הטיסה, אלא בעיקר לתרום להכנסות רש"ת. עוד דולר מכל נוסע, זו תוספת הכנסה של כשלושה מיליון דולר בשנה".

סילבסטר בצימר: תפוסה של 100% בצפון הארץ

התיירנים בגליל העליון וברמת הגולן שחוו עם שאר המשק את המשבר הכלכלי יכולים לחייך מעט עם סיומה של 2009 - ישראלים רבים בחרו לבלות את ליל תחילת השנה האזרחית החדשה בצפון.

מאיר (כושי) לוי, מנכ"ל התיירות בגונן ויו"ר פורום תיירני הגליל לא מופתע מהנתונים. "הנופש הישראלי רואה בסילבסטר חופשת חג ככל החגים", אמר לוי בשיחה עם ynet. "אם חופשה רגילה מזמינים בדקה ה-90, במקרה של חופשת הסילבסטר הזמינו כמעט שלושה חודשים קודם. העובדה שמדובר בסוף שבוע סייעה אף היא להגדלת התפוסות".

דו"ח חדש של מבקר המדינה יחשוף ליקויים חמורים בתעופה האזרחית

מבקר המדינה, השופט מיכה לינדשטראוס, עורך היום (ראשון) ביקור עבודה ראשון מסוגו ברשות התעופה האזרחית (רת"א) ובמשרד חוקר תאונות אוויריות ראשי במשרד התחבורה, כדי לעמוד מקרוב על המתרחש בשטח, לקראת פרסום דו"ח המבקר בנושא בטיחות הטיסה בישראל.

ל"הארץ" נודע, כי בדו"ח החדש של מבקר המדינה יכללו ליקויי בטיחות חמורים בתעופה האזרחית, הספורטיבית, הקלה והפרטית. חיבור טיוטת הדו"ח על ידי מבקר המדינה הסתיימה והועברה למשרד התחבורה, רשות התעופה האזרחית ורשות שדות התעופה יעבירו את תגובותיהם עד סוף החודש.

  «     1   ·   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   ·   436       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות