מבצע כיפה: הגנים הבהאים מתחדשים

בחיפה החלו באחרונה עבודות הציפוי של כיפת הזהב - סמלה התיירותי הבולט ביותר של העיר במרכז הגנים הבהאים. בתוך שנה אמורה כיפת הזהב להתעטף באריחי זהב חדשים. קילוגרמים רבים של זהב איכותי נמל רחו על עשרות אלפי אריחים שיובאו ארצה במבל צע מיוחד, ויונחו על הכיפה כדי להעניק לה - לאחר למעלה מ-50 שנה - ברק חדש ונוצץ.

מקדש הבאב הוקם בשנות החמישים, והכיפה שגול בהה 7.7 מטרים צופתה באריחי זהב ב-1953. הכיפה בנויה מ-18 מקטעים של אריחים, כשבכל מקטע 587 אריחים בדיוק - ובסך הכל 11,704 אריחים.

ברחו מהצימר באמצע הלילה

אתר האינטרנט של בקתות בית הארז בכורזים, סמוך לראש פינה מבטיח "אחוזה מדהימה עם בקתות עץ כפריות הטובלות בבוסתני פרי וירק עד, צימרים המדיפים רומנטיקה". לכך ציפו ד' ובן זוגה ר' מאזור העמקים, כשהגיעו לנפוש במקום. אלא שבמקום צימרים המדיפים רומנטיקה גילו לטענתם במקום צימרים המדיפים ריח לא נעים, סתימה במקלחת, ברז שבור בכיור, מצעים קרועים וג'וקים. בני הזוג עזבו את המקום לטענתם בשעה אחת בלילה.

הכל התחיל כשד' נכנסה להתקלח ועד מהרה גילתה לטענתה שהמים מציפים את כל החדר. עובד המקום הגיע וסידר את התקלה.

כמה משלם ליצחק תשובה נסיך סעודי עבור לילה בפלאזה בניו יורק? יותר מ-100 אלף דולר ללילה

הסיסמה "אם נהנית, חזור אלינו בשנית" מקבלת משנה תוקף במקרה של אחד מהנסיכים הסעודים ומלון פלאזה בניו יורק. לפני כשנה התארח בפלאזה, שבבעלות אלעד גרופ של יצחק תשובה, נסיך ממשפחת המלוכה של סעודיה. הנסיך הגיע עם פמלייתו לשהייה של כמה חודשים במלון ושכר 99 חדרים. מכיוון שבאותה עת הסוויטה המלכותית לא היתה מוכנה לאירוח, שכר הנסיך שתי סוויטות צמודות וביקש לשבור את הקיר שביניהן - על חשבונו, כמובן. הוא שילם, והבטיח לממן את בנייתו מחדש של הקיר לאחר שיעזוב.

מנכ"ל יאט"א: "למען ביטחון אי אפשר להסתמך רק על בדיקות גופניות"

"במקום לבדוק 'מוצרים רעים' כמו גוזזי ציפורניים ובקבוקי שמפו, מערכות הביטחון של התעופה צריכות להתמקד במציאת אנשים רעים", כך אומר מנכ"ל ארגון חברות התעופה הבינלאומי (IATA), ג'יובאני ביסינאני, בהודעת הארגון היום (ד'). זאת, בהמשך לניסיון הכושל מהשבוע שעבר, לפוצץ מטוס נוסעים של חברת דלתא. לדבריו, בכל שנה חברות התעופה ונוסעיהן משקיעים 9.5 מיליארד דולר באמצעי ביטחון.

ביסינאני המליץ בהודעתו לייעל את קשרי המידע בין הסוכנויות הממשלתיות ברחבי העולם: "למען ביטחון יעיל צריך מערכת חלופת מידע יעילה שעיקרה שיתוף פעולה בין הממשלות והתעשייה ברחבי העולם.

סומליה: מנענו פיגוע דומה לניסיון פיצוץ המטוס

הרשויות בסומליה מסרו היום (ד') כי עצרו בחודש שעבר גבר שניסה לעלות על מטוס עם כימיקלים, נוזלים ומזרק - במה שנראה כמקרה דומה מאוד לניסיון הפיגוע במטוס חברת "נורת'ווסט" מאמסטרדם לדטרויט.

הגבר הסומלי החשוד, ששמו לא פורסם, נעצר על-ידי חיילי כוח שמירת שלום של האיחוד האפריקני, בעת שניסה לעלות על טיסה של חברת "דאאלו" ממוגדישו לג'יבוטי ודובאי בנובמבר. דובר משטרת סומליה סיפר כי החשוד טרם שוחרר ממעצר. לדבריו, "אנחנו לא יודעים אם הוא קשור לאל-קאעידה או ארגון זר אחר, אבל מעשיו היו פעולת טרור והוא נתפס על חם".

  «     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   436       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות