מטוס אל על כמעט התנגש במטוס צרפתי בסרביה

מטוס אל על, שהיה שלשום (יום ב') בדרכו לניו-יורק, ניצל ברגע האחרון מהתנגשות ישירה במטוס של חברת התעופה הצרפתית אייר פראנס בשמי סרביה.

בדיקה של האירוע העלתה כי במהלך הטיסה, מעל בלגרד - בירת סרביה - החלה לצפצף מערכת האזעקה בתאי הטייסים בשני המטוסים. עד מהרה, הנמיך מטוס אל על את גובה השיוט והצליח לחמוק מפגיעה במטוס הצרפתי, תוך שהוא מבצע תפנית חדה. לדברי אנשי הצוות, הן הישראלים והן הצרפתים, המצב נוצר בגלל טעות בהוראות שמסר פקח טיסה סרבי.

קו סדיר? ארקיע משהה את הקו לברצלונה לחודש

קו סדיר? ארקיע צפויה להפסיק את פעילות הקו שלה בין תל אביב לברצלונה, החל מיום ראשון ולמשך כחודש. גם ישראייר עורכת שינוי זמני במהלך חודש ינואר ומצמצמת את תדירויות טיסותיה בקו תל אביב-מילאנו משלוש טיסות בשבוע, לאחת.

ארקיע קיבלה בשנים האחרונות אישורים ממשרד התחבורה להפעיל כ-13 קווים בינלאומיים סדירים, בהם לברצלונה, מדריד, מינכן, דיסלדורף, פריז,

ישי: צריך ויזה לאוקראינים, הזנות באה משם

שר התיירות סטס מיסז'ניקוב, יוזם המהלך, טוען שהביטול ישלש את התיירות הנכנסת ממדינה זו, ולכן חיוני לענף התיירות המצוי במשבר. מנגד ניצב שר הפנים, יו"ר ש"ס אלי ישי, המתנגד לכך בכל תוקף: "אוקראינה היא המקור לזנות ולסחר בבני אדם".

הדיון בסוגייה תוכנן בתחילה להתקיים בישיבת הממשלה ביום ראשון השבוע, אך בלחצו של יו"ר ש"ס, החליטה מזכירות הממשלה לדחות את הדיון לישיבת הממשלה ביום ראשון הבא. אלא שעתה, על רקע המחלוקת המחריפה בין שני השרים ותומכיהם מכל צד, לא ברור אם אכן יתבקשו השרים להצביע בעניין.

במשרד התיירות, התחבורה ובטחון הפנים אין מספיק נשים בדרגות בכירות

משרדי התיירות, התחבורה וביטחון הפנים לא עומדים ברף של נציבות שירות המדינה להעסקת נשים בדרגות בכירות - כך עולה מדיון שקיימה היום (ג') הוועדה לקידום מעמד האשה בראשות ח"כ ציפי חוטובלי.

הדיון נסוב סביב דוח נציבות שירות המדינה, הבודק את אחוז הנשים בשלוש הדרגות הבכירות ובארבע הדרגות הבכירות בשירות המדינה. מהדוח עולה, כי יש ניכרת מגמה של שיפור במהלך השנים. בארבע הדרגות העליונות יש 46% נשים ובשלוש הדרגות העליונות 44%. יש לציין, כי נשים מהוות 65% מהעובדים בשירות המדינה.

ספרד: התיירות בירידה? בואו נהפוך להוליווד!

המצלמה עקבה מקרוב אחרי האופנוע הדוהר ברחובות המרוצפים, על האופנוע ישבו טום קרוז וקמרון דיאז, ולפניהם שעטה קבוצת שוורים ואנשים לבושים לבן.

הכוכבים ההוליוודים צילמו את סצנת מירוץ השוורים הזו לפני שבועות ספורים במרכז ההיסטורי של קאדיז (Cadiz), בדרום-מערב ספרד, במסגרת קומדיית הפעולה החדשה "Knight and Day" שעתידה לצאת לאקרנים ביולי 2010.

  «     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   436       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות