אל על תפצה ב-7,500 שקל איש עסקים שלא עלה על טיסה בגלל רישום יתר

בית המשפט לתביעות קטנות בפתח תקוה קבע כי על אל על לפצות ב-7,500 שקל את המהנדס אילן רביב, שהגיע בזמן לטיסה לרומניה עם כרטיס שהוזמן ושולם, אך לא הועלה על הטיסה בגלל רישום יתר (אובר בוקינג).

אל על הציע לרביב פיצוי של 200 דולר או כרטיס טיסה לאירופה, אך הוא טען לנזקים גדולים יותר. השופטת ליה לבאון כתבה בהחלטתה, כי "אין כל סיבה שעסקיו של אדם יפגעו. חברה המשתמשת בזכותה לרישום יתר יכולה לצפות לתביעה שתעלה על 200 דולר".

מאל על לישראייר: רמי לוי ימונה לסמנכ"ל שיווק ומכירות באי.די.בי תיירות ותעופה

רמי לוי, לשעבר סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על, עתיד להתמנות לסמנכ"ל שיווק ומכירות ב-אי.די.בי תיירות ותעופה, כך נודע ל"כלכליסט". מדובר בחברה-בת בבעלות אי.די.בי פיתוח, שמרכזת את תחום התיירות בקבוצה, וכוללת את פעילות ישראייר, יוניטל, נתור, צבר תיירות, דיזנהאוז-יוניתורס ואופן סקיי. לוי, צפוי להחליף בתפקידו את סמנכ"ל השיווק של ישראייר בשנתיים האחרונות, דורי שושן.

לוי שימש בתפקידו באל על במשך כשנתיים וחצי, ובמסגרת תפקידו היה אחראי על פיתוח נתיבים, קשרים עם חברות תעופה בינלאומיות, שיווק ומסחר ופרסום.

היועץ המשפטי לממשלה יכריע אם כפר הנופש בפלמחים יוקם

היועץ המשפטי לממשלה הוא זה שיכריע בסופו של דבר בנושא הקמת כבר הנופש בחוף פלמחים. זאת, לאחר שיו"ר הוועדה לביקורת המדינה, ח"כ יואל חסון, ביקש את חוות דעתו בנושא בתוך שלושה חודשים, בעקבות דו"ח מבקר המדינה בעניין,

נציגי משרד מבקר המדינה אמרו בדיון שהתקיים היום (ג') בוועדה כי "העסקה בפלמחים לא שירתה את הציבור, לא בהיבט הסביבתי ולא בהיבט הכלכלי, יש להביא את הנושא לתכנון מחודש. כמה כפרי נופש אנחנו צריכים בחופי הים התיכון?" השאלה בנחיצותו של כפר הנופש עומדת בסתירה בין עמדת משרד המבקר לבין עמדת משרד התיירות, שלפיה כפר הנופש משרת את האינטרס הציבורי ויש בו צורך.

400 נוסעי אל על המתינו במטוס 7 שעות ללא מזון

כ-400 נוסעי חברת אל על היו "כלואים" במשך כשבע שעות במטוס ג'מבו על הקרקע בארה"ב, בשל דליפת דלק שלא הצליחו להתגבר עליה - כך נודע אתמול ל"הארץ". בכל אותן שעות, לא חולק לנוסעים אוכל, אלא רק שתייה. נוסעים שביקשו לרדת מהמטוס, נענו בשלילה על ידי הצוות.

מדובר בטיסת אל על מספר LY028, שהיתה מתוכננת להמריא בשעה 13:30, ה-16 בדצמבר, משדה התעופה ניוארק שבניו-ג'רסי, ולנחות כעבור כעשר שעות בנתב"ג. החברה לא דיווחה כלל על האירוע. על מה שהתרחש במטוס הבואינג המקורקע, סיפרה ל"הארץ" רינת רוזן, שהייתה על הטיסה ושבה אתמול לארה"ב לאחר שביקרה בישראל.

בלעדי ל"כלכליסט": בורוביץ רוצה להנפיק את גלובל ליסינג בת"א

ראשי חברת האחזקות כנפיים, שבשליטת משפחת בורוביץ ופויו זבלדוביץ', בוחנים בימים אלו הנפקה של החברה־הבת גלובל ליסינג לפי שווי של 120–150 מיליון דולר, כך נודע ל"כלכליסט". עוד נודע כי ראשי החברה נפגשו בשבועות האחרונים עם כמה חתמים כדי לקדם את המהלך. חתם שנפגש עם הנהלת החברה אמר ל"כלכליסט" כי "תנאי השוק היום

מה דעתך על מניית כנפיים:

  «     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   436       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות