יולי עופר במגעים לרכישת אפריקה מלונות: הפער בין הצדדים מגיע ל-100-150 מיליון שקל

יולי עופר מנהל מגעים עם אפריקה ישראל לרכישת זרוע התיירות של החברה, אפריקה מלונות. ל-TheMarker נודע כי חברת אינוונטק סנטראל מלונות שבשליטת CEE של יולי עופר ונימרוד רינות ערכה כמה פגישות עם בכירי אפריקה ישראל. סלע המחלוקת שמונע בשלב זה את השלמת העסקה הוא גובה המזומן שתשלם אינוונטק לאפריקה במסגרת העסקה.

זו עשויה להיות הפעם השנייה שבה אפריקה השקעות מממשת נכסים ומוצאת את הנזילות שלה היא זקוקה אצל עופר. בתחילת השנה רכש עופר באמצעות חברת מליסרון את קניון רמת אביב וסביונים לפי שווי של 1.3 מיליארד שקל.

באיזו חברת תעופה יהיה לכם יותר מקום לרגליים?

מגזין "פופולר מכאניקס" האמריקאי פירסם לפני כשנתיים מחקר המסתמך על 20 תאונות מטוסים שאירעו בארצות הברית מ-1971, שממנו עולה כי בטוח יותר לשבת בחלק האחורי של המטוס - במחלקת התיירים. לפי המחקר, סיכויי ההישרדות של הנוסעים במחלקת העסקים נמוכים בכ-20% בהשוואה לנוסעים במושבים האחוריים של מחלקת התיירים. תוצאות המחקר אולי ינחמו במעט את נוסעי מחלקת התיירים, שבדרך כלל מחפשים את הדיל הזול ביותר ונאלצים להצטופף באחוריים של המטוס.

המשבר הכלכלי הגלובלי שפקד אותנו לפני כשנה השפיע, בדומה לכמעט כל תחומי החיים, גם על הביקושים לטיסות במחלקות התיירים.

"תפוח בטוח": ניו-יורק - העיר הכי בטוחה בארה"ב

דו"ח שפרסמה הלילה (יום ג') משטרת העיר מגלה כי מאז החל המעקב הסטטיסטי אחר נתוני הפשיעה ב"תפוח הגדול" ב-1963, לא נרשמו נתונים חיוביים כל-כך. יתרה מכך, ניו-יורק היא כיום העיר הגדולה הבטוחה ביותר בארה"ב.

כך לדוגמא, עולה מהדו"ח כי בשמונה השנים האחרונות ירדה הפשיעה בעיר בכ-35%. בשנת 2009, העומדת להסתיים בעוד יומיים, נרשמו 461 מקרי רצח בניו-יורק, לעומת 516 מקרים אשתקד. ירידה חלה גם במעשי אונס, פריצות ומעשי שוד. לעומת זאת, בעבירות בדרגה נמוכה יותר חלה עליה של כ-2%.

ניסיון הפיגוע על מטוס דלתא בדטרויט | אל-קאעדה: אנחנו אחראים

ארגון אל-קאעדה לקח הערב (שני) אחריות על ניסיון הפיגוע בטיסת 253 של חברת דלתא ביום שישי. זאת, לאחר שהמחבל החשוד בניסיון הפיגוע דיווח על קשריו עם אל-קאעדה בתימן.

בהודעת ארגון "אל-קאעדה בחצי האי ערב" הופיעה תמונתו המחויכת של עבדל מוטלב, והוסבר שניסיון הפיגוע הגיע כנקמה לתקיפות האמריקאיות נגד פעילי הארגון על אדמת תימן.

בגלל החרם: סוריה תרכוש מטוסי נוסעים מרוסיה

סוריה תרכוש שני מטוסי נוסעים מתוצרת רוסית, לאחר שארה"ב סירבה לאפשר לה לרכוש מטוסים מחברת "איירבוס" - כך הודיע היום (ב') משרד התחבורה בדמשק. שר התחבורה הסורי אף קרא לעובדי חברת התעופה הסורית לתבוע את ממשל אובמה, בטענה כי הסנקציות פוגעות בפרנסתם.

העיתון "תישרין דיילי" ציטט את השר יארוב באדר, באמרו כי העסקה הרוסית צפויה להתממש בקרוב. לדבריו, חברת התעופה הלאומית "סוריין אייר" תחכור את שני המטוסים לשנה - ואחר כך גם תרכוש אותם. הוא הסביר כי ההחלטה באה לאור סירובה של ארצות הברית, להסיר את החרם הכלכלי שהוטל על דמשק ב-2004, ולאפשר לה לרכוש מטוסים מתוצרת צרפתית.

  «     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   436       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות