"הדמיון הוא הנכס החשוב ביותר במלונאות"

"יוקרה אינה בהכרח משהו יקר אלא חוויה - משהו שמעשיר אותך כאדם", קובע ג'אומה טפיאס (Jaume Tapies), נשיא רשת מלונות ומסעדות הבוטיק רלה א שאטו (Relais & Châteaux). "ייתכן שברוסיה ובסין יוקרה עדיין מתקשרת למחיר גבוה, אבל לקוחות מלונאות היוקרה מחפשים חוויה מיוחדת וחדשה דווקא במקום אינטימי ונוח, ולכן הדמיון הוא הנכס החשוב ביותר בעולם התחרותי של המלונאות", אומר טפיאס, שמכהן כנשיא הרשת בארבע השנים האחרונות ונבחר בנובמבר האחרון ברוב קולות לארבע שנים נוספות.

מומחה: תקינות פוליטית פוגעת באבטחת התעופה בארה"ב

דבקות בתפיסות של תקינות פוליטית פוגעת באבטחה יעילה של מטוסים ומתקני תעופה בארה"ב. לאמריקנים יש רתיעה מלקבל החלטות שנסמכות על הבדלים בין בני אדם, בין נוסע לחברו, החלטות שמתקבלות כל הזמן במערכות הבידוק הישראליות. לניגרי שחשוד בניסיון לפוצץ מטוס של חברת דלתא מעל דיטרויט לא היה שום סיכוי לעבור את מערכת הבידוק בנתב"ג. כך אמר ל"גלובס" רפי רון, לשעבר ראש חטיבת שירותי הביטחון של רשות נמלי התעופה בישראל ובכיר בשירותי הביטחון וכיום מנהל חברה לייעוץ ביטחוני לנמלי תעופה בעולם.

ארה"ב: אין עדות לכך שהמחבל היה חלק ממזימה גדולה

הבית הלבן מסר אתמול כי אין ראיות המצביעות על כך שהמחבל הניגרי שניסה לפוצץ את מטוס הנוסעים, שטס בשבת מניגריה לדטרויט דרך אמסטרדם, היה קשור למזימת טרור גדולה יותר. עם זאת, עדיין לא ידוע אם המחבל, עומאר פארוק עבד אל מוטלב בן ה-23, קשור לארגון אל-קאעדה, כך אמרה אתמול השרה האמריקאית לביטחון פנים ג'אנט נפוליטנו.

נפוליטנו אמרה כי העובדה שמוטלב הצליח לעלות על הטיסה עם כימיקלים מסוכנים שנשא על גופו לא מעידה על כישלון בבידוק הביטחוני בשדה התעופה באמסטרדם. ממשל ארה"ב הודיע כי הוא חוקר את נסיבות המקרה ומפיק לקחים.

ראש הממשלה ויתר על הצעת אל על להטיסו בחינם לקהיר

ראש הממשלה, בנימין נתניהו ויתר על הצעת אל על להטיסו בחינם לקהיר מחר (ג'). לקראת נסיעתו של ראש הממשלה לפגישה עם נשיא מצרים, חוסני מובארק, פנתה אתמול לשכת נתניהו לשלוש חברות התעופה הישראליות בבקשה לקבל מהן הצעות להטסת נתניהו לקהיר. הצעת המחיר שהתבקשו החברות להציע כללה המתנה של מספר שעות על הקרקע בקהיר והטסת פמליית ראש הממשלה חזרה לישראל. למכרז נענו אל על וארקיע: הצעתה של אל על עמדה על 19 אלף דולר, והצעתה של ארקיע על 18 אלף דולר.

אזעקת שווא: חשוד הורד מטיסה מהולנד לארה"ב

בפעם השנייה בתוך יומיים, מצב חירום הוכרז בטיסה 253 של חברת התעופה "נורת'ווסט" מאמסטרדם לדטרויט. לפי סוכנות הידיעות AP, גבר ניגרי שנעל את עצמו בשירותים עורר את חשדם של אנשי הצוות, ונלקח למעצר. ברשת "סקיי ניוז" הבריטית דווח כי האיש שהה בשירותים במשך שעה לפני הנחיתה, ונראה עצבני כאשר התבקש לצאת.

דובר של חברת התעופה "דלתא", שמפעילה את טיסות "נורת'ווסט", אמר כי 256 הנוסעים שהיו על המטוס הורדו ממנו ולא נשקפת להם כל סכנה. לאחר כחצי שעה התברר כי הנוסע החשוד לא נשא עמו חומרי חבלה.

  «     1   ·   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   ·   436       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות