איוונה טראמפ הורדה מטיסה לאחר שצעקה על ילדים

איוונה טראמפ, גרושתו של איל הנדל"ן האמריקאי דונלד טראמפ ואחת מהתושבות הידועות ביותר של פאלם ביץ' פלורידה, גורשה בבושת פנים מטיסה של חברת דלתא שעמדה להמריא לניו יורק בשבוע שעבר.

טראמפ בת ה-60, שנמצאת בימים אלה בהליכי גירושין מבעלה הרביעי, הורדה מהטיסה לאחר שצעקה על ילדים שהתרוצצו במטוס והרעישו. צוות המטוס ניסה להרגיע את טראמפ, והציע לה לעבור מקום או להקשיב למוסיקה באוזניות, אך הם רק גרמו לה לזעם גדול יותר. "אז היא נהייתה ממש תוקפנית, קיללה את הילדים וצעקה על שכניה למושב 'לכו תזדיינו!', סיפר אחד הנוסעים, וינסנט קון.

ארה"ב תייקר פי 3.5 את הוויזה לאנשי עסקים - תעלה 450 דולר

ארה"ב תייקר ב-2010 כמעט את כל סוגי אשרות הכניסה והעבודה שהיא מנפיקה - כך עולה מאתר האינטרנט של משרד החוץ.

האשרה שתתייקר בשיעור החד ביותר, פי 3.5, תהיה זו המונפקת למטרות מסחר המכונה "ויזת סוחרים" (Treaty Trader) ותעלה 450 דולר לעומת 131 דולר כיום, אומר עו"ד פרי נובוטני, מומחה לדיני הגירה של ארה"ב. לאשרה זו זקוקים מי שמקיימים עם ארה"ב סחר משמעותי ומבקשים בשל כך אשרת עבודה.

מסירים את הכפפות: התאחדות סוכני הנסיעות מאיימת על אייר קנדה בהליכים משפטיים

"מכתב התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים", זו כותרתו של מכתב ששלחה בשבוע שעבר התאחדות סוכני הנסיעות לרות בן צור, מנכ"ל חברת התעופה אייר קנדה ישראל, בעקבות הודעת החברה כי החל ב-14 במארס 2010 תפחית את שיעור העמלה המשולמת לסוכני הנסיעות מ-7% ל-1%.

עו"ד התאחדות הסוכנים, דוד זילר, כותב כי ההודעה על ההפחתה מהווה הפרה יסודית ומהותית של המערך החוזי בין הסוכנים לאייר קנדה, המוסדר באמצעות הסכם יאט"א (הארגון הבינלאומי של חברות התעופה הסדירות).

סין חושפת את הרכבת המהירה בעולם - מגיעה למהירות של 394 קמ"ש

סין חשפה אתמול את מה שלטענתה היא הרכבת המהירה בעולם; מדובר ברכבת המחברת בין הערים גואנזו לווהאן, ונוסעת במהירות ממוצעת של 350 קמ"ש. הרכבת עוברת את 1,069 הקילומטרים בשלוש שעות בלבד - 7.5 שעות פחות ביחס לזמן שהנסיעה ארכה בעבר.

העבודה על הפרויקט החלה ב-2005, כחלק מתוכניות מקיפות יותר להרחבת הרשת המהירה שנועדה לחבר בין גואנזו, מרכז עסקי בדרום סין בסמוך להונג קונג, לבין הבירה בייג'ינג.

בת 16 המפליגה מסביב לעולם: לא חשה בודדה

הנערה האוסטרלית ג'סיקה ווטסון מציינת את יומה ה-70 בלב ים מאז שפתחה במסע הפלגה שאפתני. הנערה מבלה את חג המולד ביאכטה ורודה בעודה מנסה להפוך לאדם הצעיר ביותר המפליג לבדו מסביב לעולם.

ווטסון (16) יצאה מנמל סידני באוסטרליה ב-18 באוקטובר, ומאז גמעה כ-14 אלף קילומטרים. אנדרו פרייז'ר, המשמש כדובר מטעמה במהלך המסע, אמר לסוכנות הידיעות הצרפתית: "ההתקדמות שלה טובה מאוד. היא אפילו מקדימה את לוח הזמנים. ברגע זה אנחנו פשוט מאושרים".

  «     1   ·   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   ·   436       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות