מנכ"ל משרד התחבורה: "יש חברות תעופה בישראל שלא אוהבות תחרות"

"אני יודע שיש חברות תעופה בישראל, שלא אוהבות תחרות, אבל אנחנו דואגים לרווחתם של הצרכנים. לצרכנים יש את הזכות לבחור עם מי לטוס", כך אמר הערב (ג') מנכ"ל משרד התחבורה, גדעון סיטרמן, במהלך אירוע, שערכה חברת התעופה הבריטית bmi בבית שגריר בריטניה בישראל.

סיטרמן אמר את הדברים תוך רמיזה לאל על, שהגישה לאחרונה תביעה לבג"ץ נגד משרד התחבורה ורשות התעופה האזרחית, בדרישה להוציא צו, שימנע את הפעלת התדירות היומית השנייה של bmi בקו לונדון-תל אביב. הדרישה בוטלה, אולם ההליך המשפטי עתיד להימשך.

מלון בוטיק הוקם במושבה הגרמנית בחיפה בהשקעה של 20 מיליון שקל

בימים הקרובים עומד להיפתח מלון בוטיק חדש בחיפה. מדובר במלון בשם 'קולוני חיפה' שנמצא במושבה הגרמנית בעיר. המבנה בו ישכון המלון החדש הוא מבנה טמפלרי שהוקם בשנת 1905 ונבנה גם אז לשמש כמלון בשם אפינגר בין השנים 1905-1978.

את השטח, המשתרע על 1.2 דונם ועליו המבנה לשימור, רכש חיים מורובטי, משקיע יהודי אמריקאי בעבור 5 מיליון שקל. בשחזור ושימור המבנה הושקעו כ-15 מיליון שקל נוספים. תהליך השימור והשחזור בוצע במהלך שנה וחצי.

טס "בטעות" מניו יורק לבוסטון בתא המטען

עובד של חברת התעופה האמריקאית ג'ט בלו, שנרדם במהלך עבודתו בניו יורק, מצא את עצמו בתא מטען של מטוס שנחת בבוסטון. עם זאת, הרשויות החליטו שלא לפתוח נגדו בהליכים משפטיים.

משטרת מסצ'וסטס הודיעה היום (ב') כי העובד, בן 21, התגלה בתא המטען של המטוס בעת שנחת בנמל התעופה לוגאן בבוסטון ביום שבת האחרון. דובר של המשטרה מסר כי לא תיפתח חקירה פלילית נגד האיש וכי הוא שב לניו יורק מיד כשהתברר כי אינו מהווה סיכון וכי הוא לא נפגע.

קונסוליה חדשה לישראל בגואן-ז'ו שבסין

בימים אלו נפתחת הקונסוליה-הכללית של ישראל בגואן-ז'ו שבסין. הנציגות תרכז את הטיפול בפרובינציות דרום-מזרח סין. מדובר בפרובינציות גואן-דונג, פוג'יאן, גואנגשי והאינן - אזור ששטחו הכולל עולה על 600,000 קמ"ר ובו כ-220 מיליון תושבים.

בראש הנציגות יעמוד הקונסול הכללי אבי ניר, דיפלומט בעל ניסיון רב שנים בעבודה מדינית וכלכלית באזור, כולל לימודים באוניברסיטת בייג'ינג. אבי ניר היה ממקימי הקונסוליה-הכללית בשנגחאי וכיהן גם כשגריר בוייאטנם.

שמור על עצמך בפסח הקרב

הנה הגיע האביב ועמו תקופת טיולים של לפני ותוך כדי חג.

בעוד המוני ישראל מכינים עצמם לצעוד במשעולי ארצנו היפיפיה, לתור אחר חמדת הטבע, לשזוף עיניים במראות נחלים מפזזים בינות לסלעי הגולן, לטבול במדבר ירוק, מכינה עצמה קבוצה קטנה ואיכותית של מתנדבים לסייע ולתת עזרה בידי אלו שחלילה יזדקקו לכך.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   27       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות