ראש העיר סכנין, מאזן גנאיים: עמדת שר התיירות וה"ליברמנים" לא מעניינת אותי

ראש העיר סכנין, מאזן גנאיים, התייחס היום (רביעי) בביטול לבקשתו של שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב, מהוותיקאן. מיסז'ניקוב יבקש מהאפיפיור להימנע מהפגישה עם ראש העיר סכנין, בשל היותו תומך טרור. השר יעלה את הנושא היום (רביעי) בפגישתו עם נציגי הוותיקאן בישראל.

גנאיים אמור לטוס בשבוע הבא לרומא בכדי לפגוש את האפיפיור, בנדיקטוס ה-16. אם הידיעה על הפגישה נכונה, הדבר עומד בסתירה מוחלטת למטרת ביקורו של האפיפיור, שנועד לקדם שלום ודיאלוג בין העמים והדתות", אמר מיסז'ניקוב. "מדובר בתומך טרור מחרחר מלחמה שפעל בניגוד לאינטרסים הלאומיים של המדינה בה הוא מכהן כראש עיר.

מורי הדרך מאיימים: נשבש ביקור האפיפיור

מורי הדרך בישראל מאיימים לשבש את ביקור האפיפיור בארץ בחודש הבא, אם עד אז לא יתאפשר גם להם לקחת חלק בהדרכת התיירים הרבים הצפויים לנחות בארץ הקודש.

ביקור האפיפיור בישראל בעוד שלושה שבועות מסעיר את מורי הדרך הישראלים. במכתב ששלח יעקב מיטרני, מנכ"ל אגודת מורי הדרך, המונה כאלף חברים, הוא מתריע בפני שר התיירות החדש, סטס מיסז'ניקוב, כי את עשרות אלפי התיירים הנוצרים יקבלו מדריכים קתולים מהארץ ומהרשות הפלסטינית.

ראשונה מזה שנים: תפוסה מלאה באתרי הלינה

מנתוני פורום התיירות של הרשות לפיתוח הנגב עולה כי למעלה מ-100,000 איש טיילו במהלך ימי החג האחרון ברחבי הנגב.

גודש המטיילים הביא גם לביקושי שיא למקומות לינה באתרי הלינה הכפרית השונים הפועלים באזור. אתרים אלו הודיעו על תפוסה מלאה. דבר שלא אירע באזור מזה שנים.

אל על לא תטוס לאילת: הבקשה שהגישה לרשות התעופה האזרחית - נדחת

חברת אל על לא תוכל להפעיל טיסות פנים ארציות משדה דב ומנתב"ג לאילת, זאת לאחר שבקשה שהגישה אל על לרשות התעופה האזרחית נדחתה על ידי הרשות, בנימוק שאין כרגע מקום למנות מובילים נוספים בתעופה הפנים ארצית.

אל על ביקשה להפעיל 6-12 טיסות יומיות לאילת ולעובדה בחפיפה ללוחות הזמנים של נחיתות טיסות בינלאומיות בנתב"ג, ובכך לאפשר לתיירים לעבור בטיסת המשך לאילת ללא צורך לאסוף את מטענם בשדה, לצאת ממנו, ולעלות על טיסות אחרות ליעדם הסופי באילת.

סימני התאוששות במגזר התעופה בארה"ב: דלתא ויונייטד איירליינס צימצמו הפסדיהן ברבעון הראשון

דלתא איירליינס האמריקאית, חברת התעופה הגדולה בעולם, ומתחרתה יונייטד איירליינס דיווחו היום על צמצום הפסדיהן ברבעון הראשון בשיעור שעלה על תחזיות האנליסטים. דלתא אף הודיעה על תקנה חדשה במסגרתה תתחיל לגבול תשלום של 50 דולר עבור כל מזוודה נוספת במטען של נוסעים - ובכך הפכה לחברת התעופה האמריקאית הראשונה שגובה תשלום מסוג זה.

דלתא איירליינס רשמה ברבעון הראשון של השנה הפסד של 794 מיליון דולר, או 96 סנט למניה, לעומת הפסד של 6.39 מיליארד דולר, או 16.15 דולר למניה, בתקופה המקבילה בשנה הקודמת.

  «     1   ·   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   ·   41       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות