ארקיע: טיסה ב-61 ש"ח בלבד מאילת לת"א

לכבוד יום העצמאות ה-61 למדינת ישראל, מציעה (יום א', 26.4.09) ארקיע לתושבי אילת כרטיס טיסה לתל אביב ב-61 שקלים.

בחברה מוסרים כי הם מציעים את הכרטיסים לתושבי אילת הנאמנים והמשרתים את החברה לאורך כל ימות השנה.

ביטולי טיסות למכסיקו בעקבות שפעת החזירים

ישראלים חוששים מנסיעה למכסיקו בעקבות התפשטות שפעת החזירים במדינה. בחברות הטיולים כבר מקבלים בקשות לשנות את יעדי הטיסה או לבטלה.

איציק בקשי מגבעתיים (36) שאמור לטוס מחר למדינה דרך ספרד, החליט לדחות בינתיים את הנסיעה. "יש חשש גדול ואני לא לוקח סיכונים", אמר ל-ynet.

בגלל הצליינים: טיסות מוזלות לאיטליה

בואו של האפיפיור לישראל בחודש הבא כבר עשה טוב לכ‭3,000-‬ ישראלים שרכשו בסוף השבוע כרטיסי טיסה לאיטליה, ספרד וצרפת במחירים מ‭90-‬ דולר.

מנכ“ל הדקה ה‭,90-‬ צבי מושקוביץ, אמר אתמול כי מדובר בכ‭25-‬ טיסות ליעדים שונים באיטליה, צרפת וספרד. לדבריו, המחיר גם עלה ל‭159-‬ ו‭169-‬ דולר, על פי היעדים, ועוד נותרו כרטיסים ב‭169-‬ דולר ו‭199-‬ דולר, עבור כרטיס הלוך ושוב, כולל מסים.

אנטליה לאלפיון העליון

מלון מרדאן פאלאס (Mardan Palace) באנטליה, המתהדר בתואר המלון המפואר ביותר באגן הים התיכון, ייפתח לקהל בעוד מספר שבועות. המלון, שבבעלות האוליגרך היהודי טלמן איסמאלוב, נבנה בעלות של ‭1.4‬ מיליארד דולר ותוכנן על ידי הארכיטקט שתיכנן את מלון בורג' אל ערב (מלון המפרש‭,(‬ בדובאי.

560 החדרים במלון מוצעים במחיר שמתחיל בכמה מאות דולר לחדר ומגיע ל‭18-‬ אלף דולר. האורחים במלון יוכלו ליהנות מבריכות שחייה בשטח כולל של 16 דונם, ספא מפואר בשטח שהוא חלק ממרכז בילויים וקניות יוקרתי בגודל של ‭7,500‬ מטר רבוע, ו‭11-‬ מסעדות שבהן תפריט בינלאומי.

לופטהנזה השיקה את הקו למינכן ואל על יצאה במבצע לאותו יעד

חברת התעופה לופטהנזה חידשה הבוקר (א') את קו הטיסה בין מינכן לתל אביב, לאחר שש שנות הפסקה בהן המשיכה להפעיל רק את הקו מפרנקפורט לתל אביב. במקביל, יוצאת היום חברת אל על במבצע מכירות לאותו יעד בדיוק, ומוסרת כי "במהלך מאי ויוני תתגבר אל על את טיסותיה למינכן באמצעות טיסות שתפעיל חברת הבת סאן דור".

אל על מציעה החל מהיום טיסות במאי וביוני ליעד המדובר ב-199 דולר לכרטיס טיסה הלוך ושוב, בשילוב 199 נקודות במועדון הנוסע המתמיד. מהחברה נמסר כי למבצע זה יוקצו 999 כרטיסים. בנוסף, יוצע החל מהיום מחיר של 289 דולר לכרטיס, לכלל הנוסעים למינכן.

  «     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ·   41       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות