יום העצמאות: אל על תערוך "מטס אווירי"

חברת אל על הודיעה היום כי ביום העצמאות הקרוב תערוך לראשונה בתולדות המדינה מטס אווירי. במטס ישתתפו ארבעה מטוסי בואינג: מטוס "תל אביב" מדגם 747-400 (שיוביל את המטס כהצדעה לשנת ה-100 של העיר), מטוס "שדרות" מדגם 777, מטוס "משמר העמק" מדגם 767 ומטוס "כנרת " מדגם 737. ארבעת המטוסים יטוסו במבנה בגובה של כאלף רגל לאורך קו החוף מנהריה ועד אשקלון ומשם חזרה לאורך קו החוף עד נתניה.

המטס מתוכנן להמריא בשעה 12:30 משדה התעופה בן-גוריון. בהפרשים של 2 דקות ימריאו בזה אחר זה ארבעת המטוסים.

ישראלים בספינת תענוגות הניסו שודדי ים ביריות

ספינת תענוגות איטלקית הצליחה לחמוק מניסיון של פיראטים לחטוף אותה סמוך לחופי סומליה, אחרי שמאבטחיה הישראלים ניהלו חילופי אש עם השודדים - כך דיווחו היום (א') כלי תקשורת באיטליה.

"זה הרגיש כמו מלחמה", אמר קברניט הספינה, צ'ירו פינטו לתחנת רדיו ציבורית. הוא סיפר ששישה גברים בסירה לבנה קטנה התקרבו אמש אל הספינה "Msc Melody" וירו לעברה, אך נסוגו אחרי שאנשי הביטחון הישראלים שהיו על הסיפון השיבו באש לעבר מקורות הירי.

חשש: צעיר ששב ממכסיקו לקה ב"שפעת חזירים"

בבית החולים לניאדו בנתניה אושפז היום (א') צעיר בן 26, שחזר בימים האחרונים ממכסיקו, עם תסמינים של שפעת קלה. הוא מאושפז בבידוד ונלקחו ממנו בדיקות מעבדה על מנת לקבוע אם הוא חולה בנגיף "שפעת החזירים", שגרם למותם של עשרות במכסיקו.

מנהל בית החולים, פרופ' אבינועם שקולניק, אמר ל-ynet כי לדעתו האדם שמאושפז אינו חולה בשפעת חזירים: "אני אומר זאת על סמך בדיקות של רופאים ועל סמך תוצאות של חלק מבדיקות המעבדה". עם זאת, מי שאחראי על הטיפול בחולה והיחיד שראשי להורות על הוצאתו מבידוד הוא הרופא המחוזי של משרד הבריאות.

אוהבים להיפצע? טיול באפגניסטן מחכה לכם

אם אתם מתלבטים היכן לערוך את החופשה הבאה שלכם, לחברת הנסיעות הפולנית "לוגוס" יש הצעה "מפתה" במיוחד עבורכם. תמורת סכום של 2,200 יורו, תוכלו להצטרף לקבוצה שמארגנת חברת התיירות ממש בימים אלו לטיול מאורגן - באפגניסטן.

הטיול, שזכה לשם המזמין "טיול המיועד רק למעוניינים בחבלות ופציעות", אמור לכלול שבועיים של שהייה באפגניסטן, וביקור בעיר הבירה קאבול.

נוסע התפרע בטיסה לישראל; המטוס נחת בבוסטון

מטוס נוסעים של חברת התעופה "דלתא איירליינס" ביצע הלילה (שבת) נחיתת חירום בשדה התעופה הבינלאומי לוגן בבוסטון, לאחר שאחד הנוסעים התפרע וניסה ככל הנראה לפרוץ לתא הטייס.

על המטוס, שהמריא משדה התעופה JFK בניו יורק היו 206 נוסעים והוא נחת בבוסטון מעט אחרי השעה 22:00 (שעון מקומי). כלי התקשורת המקומיים בבוסטון דיווחו כי מדובר בטיסה מספר 86 וכי הנוסעים הצליחו להשתלט על האיש לפני הנחיתה. המטוס חנה באזור מאובטח בשדה התעופה בבוסטון, ודווח כי אנשי ה-FBI ושוטרי מדינת מסצ'וסטס כבר הגיעו למקום ועלו על המטוס.

  «     1   ·   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ·   41       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות