תיירות חברתית: חופשה שתורמת לכולם

בבקעת בית הכרם, הנושקת לכרמיאל במרכזו של הגליל, שוכן בית אלוטבע. זהו אורחן ייחודי למשפחות בהן בן משפחה אוטיסט או עם צרכים מיוחדים אחרים, בו הן באות לנפוש ולהירגע משגרת היום. בימים בהן לא מתארחות משפחות עם צרכים מיוחדים, הופך האורחן למקום לבית אירוח כפרי ביתי לכל דבר הפתוח לכלל הציבור ומהווה מקום נפלא למשפחות ולקבוצות קטנות.

מנהלת בית אלוט טבע, נחמה עמידן, מספרת על הייחוד שבמקום: "נוצרה סיטואציה מיוחדת במינה, בה משפחות רגילות המעוניינות לנופש בצפון מגיעות למקום ומתארחות במתחם.

קשיש נעלם בשיט ליוון; חשד כי נפל מהאונייה למים

משטרת ישראל פתחה היום (ה') בחקירת היעלמותו של מיכאל מינקלביץ' מתל אביב, שלפני כשבועיים יצא להפלגת נופש באוניית "רויאל איריס" של חברת מנו ספנות ולא שב ארצה. הבוקר התלונן בנו של הנעדר כי אביו לא חזר מהשיט ובעקבות כך הוא הוכרז כנעדר ונפתחה החקירה, כאשר החשד הוא כי האיש נפל מהסיפון אל הים. במקביל, פנתה המשטרה לאינטרפול ולמשטרות יוון וקפריסין בבקשה לסייע בחיפושים.

חבילות אירוויזיון של חברת אופיר טורס

חברת אופיר טורס, שהינה אחת מחברות התיירות הותיקות והגדולות בישראל, מונתה בימים אלו לסוכנת התיירות הרשמית של תחרות האירוויזיון בישראל. חברת אופיר טורס נבחרה לתפקיד על-ידי חברת אקדמסרוויס - חברת תיירות רוסית שמונתה למארגנת התיירות של האירוויזיון.

האירוויזיון, מופע הטלוויזיה המצליח בעולם, יתקיים השנה בחודש מאי בפעם ה-54 ברציפות. לראשונה מאז היווסדה בשנת 1956, תתקיים התחרות בעיר מוסקבה, בירת רוסיה, העיר שהיתה בירת הגוש הקומוניסטי וכיום הינה חלק בלתי נפרד מאירופה.

במבצע של "הדקה ה-90" - תוך שעתיים נמכרו מאות כרטיסים ב-90 דולר לנאפולי ולמדריד

הבוקר בשעה 8:00 פתחה חברת הדקה ה-90 במבצע של 90 דולר לכרטיסי טיסה הלוך ושוב לנאפולי ולמדריד, וב-139 דולר טיסה הלוך ושוב לברצלונה בטיסות של סאן דור ואל על. תוך פחות משעתיים נמכרו קרוב לאלף כרטיסים ליעדים אלו.

המבצע התאפשר עקב ביקור האפיפיור. המטוסים שיביאו לארץ את משלחות המאמינים בעקבות האפיפיור יטיסו לחו"ל את הישראלים והמטוסים שישיבו לספרד ולאיטליה את המאמינים בתום הביקור בארץ - יחזירו אותם בכיוון ההפוך.

בבית חב"ד בבוליביה: פשיטה, מעצרים ושמועות

כוחות משטרה פשטו בימים האחרונים כמה פעמים על בית חב"ד הפועל בעיירה רורה-נבאקה שבצפון-מזרח המדינה, הורו על סגירתו ועצרו מספר מטיילים ישראלים ששהו בו (בינתיים הם שוחררו).

שליח חב"ד במקום, הרב אהרון פריימן, טען בשיחה עם ynet כי השוטרים סירבו להסביר לו את הסיבה למהלך, אך שמועות עקשניות ברחבי העיירה קושרות את פעילות המשטרה לניסיון ההתנקשות בנשיא בוליביה בשבוע שעבר.

  «     1   ·   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   ·   41       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות