ישב ליד השירותים במקום במחלקת עסקים - ויפוצה

ד"ר אמנון אבנת העובד בביה"ח סורוקה התעתד לטוס לאתיופיה עם שלושה מחבריו במוצאי ליל הסדר בשנה שעברה.

כשהגיעו אל דלפקי הכרטיסים בשדה התעופה בן גוריון גילה אבנת כי לקח בטעות את הדרכון של אשתו במקום את שלו. הוא פספס את הטיסה ויצא לאתיופיה רק למחרת.

שדה התעופה עובדה אינו כשיר לשמש חלופה לנתב"ג; המשמעות: אם נתב"ג יושבת תיחסם התנועה לישראל וממנה

מטוסי נוסעים גדולים לא יכולים לנחות בשדה התעופה עובדה שבנגב בגלל דירוג בטיחות אש שאינו מספיק. המשמעות: השדה לא יוכל למלא את תפקידו כחלופה לנתב"ג במקרה חירום. כך נודע ל-TheMarker. בפסח האחרון נרשמו בעובדה 74 תנועות מטוסים, לעומת 2,856 בנתב"ג, אך תפקידו העיקרי של השדה אמור להיות שער הכניסה והיציאה העיקרי לארץ וממנה, במקרה שנתב"ג יושבת.

משנת 2007 התרחשו בסביבת נתב"ג 4 אירועים בטיחותיים. בחודש דצמבר הורידה רשות התעופה הפדרלית את דירוג הבטיחות של ישראל לרמה מהנמוכות בעולם המערבי ובשורה אחת עם מדינות כמו זימבבוואה.

פברואר: פחות 27.5 אלף משרות בחברות התעופה האמריקאיות

מספר המועסקים בחברות התעופה הסדירות האמריקאיות ירד ב-6.6% בפברואר, בהשוואה לחודש המקביל ב-2008, או ב-27.5 אלף משרות מלאות - כך עולה מנתונים שפרסמה אתמול (ג') הלשכה לסטטיסטיקה של משרד התחבורה האמריקאי (BTS). מדובר בחודש השמיני ברציפות שבו חלה ירידה במספר המשרות.

מספר המשרות המלאות בפברואר בחברות התעופה הסדירות האמריקאיות עמד על 391,682 - אמנם מדובר בעלייה של 1,025 משרות לעומת ינואר, אך עדיין זהו המספר הכולל השני הנמוך ביותר מאז 1993.

בין הטובים בעולם: מלון מונטיפיורי בת"א

מלון הבוטיק מונטיפיורי בתל אביב נכנס לרשימה הלוהטת ביותר של ‭,2009‬ כאחד מ‭70-‬ המלונות המומלצים בעולם של מגזין התיירות "קונדה נסט טראוולר‭,"‬ מהפופולריים בעולם. מחיר לילה באחד מחדריו של מלון מונטיפיורי הוא 350 דולר לילה לזוג.

המגזין, שבסיסו בארה"ב ואנגליה, משתייך לקבוצת העיתונים עליהם נמנים הניו-יורקר, וניטי פייר, ‭,GQ‬ ועוד, פרש רשימה רחבה: החל מלודג'ים בשמורות באפריקה, מלון ספא באבו דאבי, מלון אורבני מפואר בבוורלי הילס ומלון סקסי במיאמי.

קונטיננטל איירליינס מדווחת על הפסד ברבעון הראשון; תנועת הנוסעים ירדה ב-11%

חברת התעופה קונטיננטל איירליינס דיווחה על תוצאותיה לרבעון הראשון של 2009 עם הפסד של 136 מיליון דולר, או 1.1 דולר למניה. ברקע, ירידה בכמות התיירים העולמית והנחות משמעותיות שקיבלו הלקוחות העסקיים. עם זאת, הפסדי החברה היו נמוכים מתחזיות האנליסטים שהצביעו על הפסד של 1.19 דולר למניה.

החברה הצטרפה לשורה ארוכה של חברות תעופה שדיווחו על הפסדים ביניהם דלתא, שפרסמה אמש את תוצאותיה לרבעון הראשון של השנה.

  «     1   ·   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   ·   41       »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות