עירום מלא - חובה בבית מלון בגרמניה

גרמניה עומדת להשיק את בית המלון הנודיסטי הראשון שלה, ובמסגרתו חוקים נוקשים מאוד לגבי השהייה. כך דיווח (יום ד', 1.4.09) הטלגרף. בקבלה, יידרשו האורחים למסור את בגדיהם, ועליהם יהיה להסתובב בעירום כל הזמן בשטח המלון. אם לא - "יידרשו לעזוב".

אולם, אל דאגה! ביושבם על כיסאות, יידרשו האורחים להניח מגבת. מלבד זאת קיום יחסי מין אסור בכל רחבי המלון, וכן אין להטריד מינית זה את זו.

בקרוב: הסכמי תעופה חדשים בין ישראל לשווייץ

תהליך הליברליזציה בענף התעופה ממשיך לצבור תאוצה – מנכ"ל משרד התחבורה, גדעון סיטרמן, הנחה את מנהל רשות התעופה האזרחית במשרדו, אלוף (במיל') גיורא רום, לפתוח בשיחות עם רשות התעופה השוויצרית. זאת במטרה לחתום על הסכם שיאפשר לחברות תעופה נוספות של ישראל ושוויץ להפעיל טיסות סדירות בין שתי המדינות.

בהתאם למדיניות שר התחבורה, שאול מופז, נחתמו בשנה וחצי האחרונות בלבד עשרה הסכמי תעופה חדשים עם מדינות באירופה. הסכמים אלה מאפשרים לחברות תעופה נוספות של ישראל להפעיל טיסות סדירות בין ישראל למדינות הללו. מדובר, בין השאר, בספרד, צרפת, בריטניה, בלגיה ואיטליה.

התיירנים אופטימיים לקראת כהונת שר התיירות החדש

בתעשיית התיירות משדרים אופטימיות עם כניסתו לתפקיד של שר התיירות החדש, סטס מיסז'ניקוב - השר ה-11 במשרד זה בעשור האחרון. הגם שתיירות היא ענף תלוי אופטימיות מלכתחילה, נראה כי הפעם התקוות מבוססות גם על יוזמות בנושא תיירות שקידם מיסז'ניקוב עוד בהיותו חבר כנסת.

"אנו מתרשמים כי מיסז'ניקוב יפעל במרץ להצבת התיירות במקום מרכזי מבחינת השיקולים הכלכליים של הממשלה הנוכחית", אמר היום (ד') נשיא התאחדות המלונות, אלי גונן, "קיבלנו שר עם כישורים כלכליים, שליווה את התעשייה בכהונתו כחבר כנסת, ונוכח בפוטנציאל המבוזבז של התיירות".

צ'כיה סוגרת את השערים בפני עובדים זרים

צ'כיה השהתה היום (ד') את מתן אשרות העבודה לתושבי מונגוליה, תאילנד, וייטנאם, אוקראינה ומולדובה, זאת כחלק מהניסיונות להקטין את מספר העובדים הזרים במדינה ולהשאיר יותר מקומות עבודה לתושבים המקומיים. במשרד החוץ מדגישים כי אשרות כניסה לתיירים יינתנו כסדרן.

ההחלטה לצמצם את זרם העובדים הזרים באה על רקע העמקת המשבר הכלכלי שגרם לגידול באבטלה. הממשלה מדגישה כי בתקופת המשבר חברות מקומיות מעדיפות להעסיק עובדים מקומיים וממילא לא נותר מקום לעובדים זרים.

רומן אברמוביץ' שכר לפסח 15 סוויטות באילת

רומן אברמוביץ' מגיע לאילת: הסוויטה הנשיאותית, 15 סוויטות נוספות וכ‭20-‬ חדרים נוספים במלון רויאל ביץ' באילת יאוישו בפסח על-ידי המיליארדר היהודי-רוסי ובני משפחתו. אברמוביץ' יגיע בערב פסח לאילת בטיסה פרטית מאנגליה ביחד עם בני משפחתו, וייפגש בבית המלון עם בני משפחה אחרים המתגוררים בעיר.

אנשיו של אברמוביץ' כבר הגישו למלון רשימת בקשות לרגל בואו לישראל, ובהן עריכת סדר פרטי לבני המשפחה, והצבת מסך טלוויזיה ענק כדי לצפות במשחק הכדורגל בין קבוצתו צ'לסי לליברפול בליגת האלופות.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות