אל על שוב מבקשת להפעיל קווים סדירים לאילת

אל על גיבשה תוכנית להפעלת 6-12 טיסות יומיות בקווים מתל אביב לאילת. כך עולה ממסמך שנשלח בחודש שעבר לרשות התעופה האזרחית (רת"א) והגיע לידי "כלכליסט". מדובר על טיסות מנתב"ג ומשדה דב לשדות התעופה עובדה ואילת.

במכתב מצוין כי התוכנית מחייבת השקעת מטוס אחד או שניים, כאשר בכוונת החברה להפעיל בנתיב, לחלופין, מטוסי בואינג 757 או 737 או מטוס מסוג ATR. כן מצוינות במכתב שעות הטיסות המתוכננות המתפרסות על פני מרבית היום, החל מ־6:40 ועד 20:50.

אמריקן איירליינס נאבקת להשיג מימון להחזר חובותיה

חברות התעופה האמריקאיות בקשיים - אמריקן איירליינס ויו.אס איירווייז מתקשות לגייס כספים ונאלצות להלוות כספים בריביות גבוהות יחסית.

לאמריקן איירליינס חוב של 1.1 מיליארד דולר שהיא תצטרך לפרוע במהלך 2009, ויו.אס איירווייז מנסה למצוא מימון לחמישה מטוסים שבכוונתה לרכוש. חברת התעופה קונטיננטל מתקשה גם היא להשיג מימון לרכישת מטוסים חדשים.

ארקיע מציגה: יום בקפריסין ב-300 דולר

ארקיע תשווק בקרוב טיולי יום לקפריסין במחיר של 299 דולר ליום הכולל טיסה ושהיית יום במלון 5 כוכבים ופעילויות שונות. לדברי המשנה למנכ"ל ארקיע אינטרנשיונל, דודו מחלב, לאחר ש"ימי כיף" לאילת תפסו תאוצה בשוק המוסדי בישראל, החליטה החברה להרחיב את ההיצע גם לחו"ל.

"אנחנו רואים שחברות שהעובדים שלהן היו נופשים בחו"ל, עברו לנפוש בארץ וכאלה שנפשו בארץ, עברו לימי כיף", הוא אומר "חברות שהיו מקציבות לעובדים 800-500 שקל לחופשה לאדם, הורידו את התקציב, ובמקום שהיית לילה במלון עברו לשהיית יום ללא לינה".

קתאי פסיפיק - חברת התעופה הטובה ביותר בעולם

קתאי פסיפיק איירווייז, חברת התעופה מהונג קונג, היא חברת התעופה הטובה ביותר בעולם לשנת 2009 - כך על פי סקר מכון מחקר התעופה הבריטי Skytrax. מדובר בזכייה השלישית של החברה בתואר, בעשור האחרון.

טקס פרסי חברות התעופה של Skytrax שנערך השבוע בהמבורג-גרמניה, מחלק פרסים ב-34 קטגוריות, כאשר הזוכים נבחרים על ידי הנוסעים עצמם. למעלה מ-16 מיליון נוסעים מ-95 מדינות נטלו חלק בסקר, שנערך במשך שמונה חודשים, מאוגוסט 2008 ועד מרץ 2009, ואשר בחן את טיב השירות שמציעות חברות התעופה בתחומים רבים.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות