נועז בר ניר מועמד לתפקיד מנכ"ל משרד התיירות

נועז בר ניר, ששימש עד לאחרונה סמנכ"ל כספים בשירותי בריאות כללית, הוא אחד המועמדים להחליף את שאול צמח בתפקיד מנכ"ל משרד התיירות - כך נודע ל"כלכליסט". היום (א') הודיע צמח, ששימש בשנתיים האחרונות מנכ"ל משרד התיירות תחת שלושה שרי תיירות - על כוונתו לעזוב.

אם אכן יתממש המהלך, בר ניר - שעבד בשירותי בריאות כללית במשך 13 שנה - יצטרף למי שבין השנים 99' ל-2006 שימש כאיש שיווק בשירותי בריאות כללית - שר התיירות הטרי, סטס מיסז'ניקוב.

ארקיע תפעיל טיסות ישירות מישראל למונטנגרו

החל מה-14 במאי תפעיל חברת מדרפט טיסות ישירות לטיולי הרפתקאות למשפחות במונטנגרו באמצעות ארקיע, מידי יום ראשון וחמישי ועד אמצע אוקטובר. מהחברה נמסר כי הטיסות הישירות הן תוצאה של ביקוש הולך וגובר לטיולי טבע לכל המשפחה, וגם כאלטרנטיבה לטורקיה שהביקוש לה ירד באופן דרמטי.

משך הטיסה הישירה הוא שעתיים וחצי, וזאת במקום טיסות עם עצירה בקרואטיה כפי שהיה עד היום. כך ניתן יהיה לחסוך זמן רב ולא לעצור בדרך, ובכך גם להקל על משפחות עם ילדים.

המלונאים לקראת החג: באילת מרוצים, בירושלים מאוכזבים

התפוסה בבתי המלון במהלך ימי החג תהיה זהה או נמוכה בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, כך לפי התאחדות בתי המלון בארץ. זאת למרות נתוני רשות שדות התעופה על ירידה של 10% בתנועת הנוסעים בנתב"ג במהלך ימי הפסח.

בהתאחדות המלונות בטבריה מקווים להתעוררות בהזמנות ברגע האחרון. לדברי מנכ"ל ההתאחדות, לימור פורטל־ללוש, "כרגע מדובר על ממוצע של כ-70% תפוסה, אבל ניתן עדיין להשיג חדרים".

ח"כ דנון: לבחון שוב את ההמלצה להקים שדה תעופה במגידו

ח"כ דני דנון מהליכוד, שלח היום (א') מכתב לשר התחבורה החדש, ישראל כץ, בבקשה שיבחן מחדש את המלצת שר התחבורה היוצא, שאול מופז, להרחיב את מנחת מגידו ולהפכו לשדה תעופה לטיסות בינלאומיות.

בתחילת פברואר, זמן קצר לפני הבחירות, החליטה הממשלה לקדם את המלצות דו"ח הוועדה הציבורית לבחינת תוכנית אב לשדות תעופה בישראל, בראשות האלוף (במיל') ומפקד חיל האוויר לשעבר הרצל בודינגר.

מלחמת הנופשונים: ילד במלון בשקל

מלחמת המחירים בתיירות הפנים לקראת פסח גוברת. ראיה לכך ניתן למצוא במבצע שמציעה חברת "אופיר טורס" - תשלום של שקל בודד לילד בחדר ההורים במבחר מלונות ברחבי הארץ.

מנכ"ל אופיר טורס, בועז וקסמן, מציין שהצפי הינו שהמבצע החדש יביא לגידול של בין 3%-5% בנופש משפחתי בפסח.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות