ירידה של יותר מ-20% במחירי הטיסות אחרי החג

מי שנמנע מה"פקקים" בנתב"ג במהלך פסח, ייהנה מירידה של יותר מ־20% במחירי כרטיסי הטיסה לאחר החג ועד סוף יוני. כך על פי הערכות בענף.

מרבית חברות התעופה כבר יוצאות בשלל מבצעי מחירים לתקופה שידועה בירידת המחירים שבה, בעיקר בשל היותה בתווך שבין שתי עונות שיא ביציאות לחו"ל: חופשת פסח וחודשי יולי־אוגוסט.

מטיילים: אל תגיעו למוקדי מהומות בתאילנד

בעקבות מצב החירום שהכריזה ממשלת תאילנד, פרסם הערב (יום א') משרד החוץ אזהרת מסע עדכנית לגבי המדינה, המתמקדת בבירה בנגקוק ובחמישה מחוזות נוספים.

במשרד החוץ ממליצים להימנע מלהגיע לאזורי ההפגנות, בדגש על אזור הפרלמנט ומבנים ציבוריים. על-פי הוראות ממשלת תאילנד אסורה התקהלות של יותר מחמישה אנשים ובהודעה מובהר כי תיירים אינם מהווים מטרה למפגינים, אולם לא ניתן להעריך האם ההפגנות עלולות להסלים, מעבר לפגיעתן בתחבורה.

חג האביב: עשרות אלפים יצאו אל הטבע

גם היום אלפי מטיילים מנצלים את מזג האוויר האביבי ואת חופשת חול המועד כדי ליהנות מחיק הטבע ביערות ובפארקים ברחבי ישראל. אל המטיילים החילונים הצטרפו היום גם עמיתיהם מהציבור הדתי.

יערני הקרן הקיימת לישראל מדווחים כי אלפי מטיילים הגיעו משעות הבוקר לאגמון החולה כדי לחזות בנדידת הציפורים ולהיפרד מהם. כמו כן, אלפים הגיעו אל פארק הירדן והצטרפו אל 2,000 המטיילים שחנו שם לקמפינג כבר מאתמול.

השונית המלאכותית באילת "עברה דירה"

בתום חודשיים של עבודת צלילה מתישה ומעייפת, הסתיימה העברת שונית האלמוגים המלאכותית מאזור מלון מוריה לחוף המזרחי והיא

מוקמה במרחק של 286 מטר מהחוף ובעומק של 14 מטרים מתחת לפני המים (בחוף מוכרז).

יום חג וטיול: מאות אלפים בפארקים ובפקקים

משעות הבוקר (יום א') נרשמו עומסי תנועה רבים באזורים רבים. גם באתרי המטיילים עמוס - מאות אלפי מבקרים פקדו עד שעות הצהריים את שמורות הטבע והגנים הלאומיים. גם משפחתו של ראש הממשלה החדש יצאה היום לטבע, בליווי מאבטחים.

כשבעים ניידות משטרה ואופנועים פרוסים לאורך הצמתים המרכזיים, ועשרות מתנדבים מסייעים לשוטרי התנועה. "כל חג זה ככה - עם ישראל חוגג ונהנה ואנחנו בכבישים שומרים עליו ומאבטחים", סיפר ל-ynet סגן-ניצב ישראל ג'יבלי, מפקד משטרת התנועה באזור הצפון.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות