אזהרת רווח של יצרנית המטוסים בואינג הפילה את המניה ב-5% בוול סטריט

מניית בואינג האמריקאית ירדה ביותר מ-5% בוול סטריט לאחר שיצרנית המטוסים המסחריים השנייה בגודלה בעולם הזהירה כי רווחיה ברבעון הראשון של השנה יהיו נמוכים מהצפוי, לאחר שנאלצה לצמצם את היקף הייצור של מטוסיה עקב המיתון העולמי.

בואינג הודיעה לאחר סגירת המסחר ביום חמישי כי מחירים נמוכים מהצפוי עבור מטוסיה וצמצומים בהיקף הייצור עתידים לקצץ כ-38 סנט מהרווח למניה של החברה ברבעון הראשון של השנה. תחזית האנליסטים היתה כי החברה תרשום רווח רבעוני של 1.19 דולר למניה.

אל על במגעים לרכישת 30% ממניות מונטנגרו איירליינס

חברת התעופה אל על במגעים לרכישת נתח של 30% ממניות חברת התעופה הממשלתית של מונטנגרו - מונטנגרו איירליינס - כך אמרו היום גורמים בשתי חברות התעופה.

ממשלת מונטנגרו הודיעה לפני שלוש שנים על כוונתה למכור שליש ממונטנגרו איירליינס. חברת התעופה זקוקה למזומנים לצורך שדרוג צי המטוסים הקטן שלה.

הישראלי שנעלם בפנמה היה בקובה

תומר הרשקו, תושב נתניה בן 30, שנעדר מאז אמצע החודש שעבר בפנמה, יצר היום (ב') קשר עם בני משפחתו, לאחר שחזר לפנמה מקובה.

תומר טס למיאמי ב-28 בינואר והגיע לפנמה ב-10 במרס. תשעה ימים לאחר מכן הוא דיבר עם בני משפחתו ומאז לא יצר קשר.

מנכ"ל משרד התיירות הבא: נועז בר ניר; ימונה במקומו של שאול צמח שהודיע השבוע על פרישתו

שר התיירות סטס מיסז'ניקוב הודיע היום כי ימנה את נועז בר ניר לתפקיד מנכ"ל המשרד במקומו של שאול צמח שהודיע השבוע על פרישתו מהתפקיד. בר ניר שימש עד לאחרונה סמנכ"ל כספים בשירותי בריאות כללית ולפני כן היה האחראי על תקציבי הבריאות באוצר. מיסז'ניקוב הכיר את בר ניר במהלך עבודתם המשותפת בשירותי בריאות כללית, כשהשר כיהן בתפקיד מנהל השיווק של הקופה.

השר מיסז'ניקוב קיים הבוקר שיחה עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, והשניים סיכמו כי תעשיית התיירות תהייה אחד ממחוללי הצמיחה המרכזיים של המשק הישראלי בשנים הבאות.

פסח בעיצומו: יותר מחצי מיליון ביקרו באתרי קק"ל

עם ישראל יצא בחוץ: המוני ישראל ניצלו את ימי הפסח לטיולים, בהם יותר מחצי מיליון ישראלים שפקדו את היערות והפארקים של קרן קיימת לישראל. קק"ל שולטת בכשליש מהפארקים בישראל, אך ברוב האתרים האחרים - שמנוהלים על-ידי החברה להגנת הטבע או רשות שמורות הטבע והגנים הלאומיים - בדרך כלל לא ניתן להדליק אש ולהכין מנגלים.

הפופולרי מבין אתרים שמנוהלים על-ידי קק"ל הוא אגמון החולה, שעד הבוקר (יום ב') ביקרו בו כ-40 אלף מטיילים שבאו להיפרד מאלפי העגורים הנמצאים במקום ואמורים לצאת לנדוד עם בוא האביב.

  1   2   3     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות