אמריקן איירליינס דיווחה על הפסד רבעוני נמוך יותר מהתחזיות

מניית AMR, חברת האם של חברת התעופה אמריקן איירליינס, זינקה היום (ד') ב-18% - השיעור החד ביותר מאז אוקטובר - לאחר שדיווחה הפסד רבעוני נמוך יותר מהתחזיות. החברה גם הודיעה כי היא צופה שהביקוש לטיסות יעלה עד אמצע השנה.

ההפסד הנקי הסתכם ב-375 מיליון דולר, או 1.35 דולר למניה, לעומת הפסד של 341 מיליון דולר, או 1.37 דולר למניה ברבעון המקביל אשתקד.

לעלות בגדול: נוסעים שמנים ביונייטד איירליינס יחוייבו בתשלום כרטיס נוסף

נוסעים שמנים ביונייטד איירליינס, חברת התעופה ה-3 בגודלה בארה"ב, יחוייבו מהיום (ד') בתשלום כרטיס נוסף אם הטיסה מלאה ונוסעים אחרים מתלוננים כי הם נמחצים.

ההנחיה, זהה לנוהג הקיים בחברת התעופה דלתא איירליינס, ובחברות תעופה אחרות אומצה בינואר ונכנסה לתוקף מהיום, אמרה רובין אורבנסקי, הדוברת של חברת האם של יונייטד, חברת UAL.

הערכות: הירידה בתנועת הנוסעים לטורקיה קטנה מהתחזיות

למעלה מ-12.5 אלף איש נסעו וחזרו מטורקיה, מתוכם 7.5 אלף יצאו מנתב"ג בתאריכים 7 באפריל ועד ה-14 באפריל בחצות, ונכון ל-14 בחודש, 5.5 אלף כבר הספיקו לחזור ארצה. גורם בענף העריך כי הזמנות של הרגע האחרון כפי הנראה יביאו לכך שבסיכומו של דבר הירידה בתנועה ליעד זה תהיה קטנה מהתחזיות.

למעלה מ-230 אלף נוסעים יוצאים ונכנסים עברו בנתב"ג במהלך חג הפסח, בתקופה המדוברת, כך על פי נתונים ראשוניים שנמסרו היום (ד') מרשות שדות התעופה.

במקל ובתרמיל: 10% יותר טיילו בפסח בישראל

מזג האוויר נפלא, המשבר הכלכלי לוחץ על הכיס, החשש מפעולות טרור בחו"ל משפיע אף הוא - והתוצאה: עלייה של כ-10 אחוזים בשיעור המטיילים בחג הפסח ובימי חול המועד בפארקים ובחורשות של קק"ל ברחבי הארץ וכן בפארקים ובשמורות של רשות הטבע והגנים הלאומיים. כ-2.7 מיליון מטיילים פקדו במהלך החג וחול המועד את אתרי הנופש, התיירות והפארקים ברחבי הארץ.

אז איפה טיילנו? בצפון האתר הפופולרי ביותר היה אגמון החולה בו ביקרו כ-65 אלף מבקרים שבאו להיפרד מאלפי העגורים שביקרו במקום בתקופה האחרונה וקיבלו את פני החסידות.

אייר פראנס-KLM מפרסמת אזהרת רווח ותפטר 3,000 עובדים בתוך שנתיים

חברת התעופה הגדולה באירופה, אייר-פראנס-KLM, מפרסמת אזהרת רווח ומתכוונת לקצץ בין 2,500 ל-3,000 משרות עד שנת 2011.

בהודעה רשמית שמסרו ראשי החברה נאמר כי "בהתחשב התנאים השוררים בשווקים החברה תתקשה לעמוד ביעד הרווחים שנקבע לשנה הקרובה ולעמוד ברף של מיליארד יורו". עוד צוין כי מספר הנוסעים יורד בהתמדה ואנליסטים צופים כי המצב רק ילך ויחמיר.

  1   2     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות