גם לקוחות דלתא אייר לא אהבו את השירות של המוקדנים ההודים

חברת התעופה האמריקאית דלתא אייר, חברת התעופה הגדולה בעולם, החליטה לחדול מלהסיט את שיחות הטלפון של לקוחותיה למוקדי שירות טלפוני בהודו מכיוון שהלקוחות לא היו מרוצים מהשירות של המוקדנים ההודים, כך מסר היום (ו') מנכ"ל החברה, ריצ'ארד אנדרסון.

מאז אשתקד החלה דלתא להפנות את שיחות הטלפון של לקוחותיה למוקדני שירות טלפוני בהודו, אך ברבעון הראשון הפסיקה החברה לחלוטין את כל קשריה עם קבלני מישנה הודים.

יוזמה חדשה: תיירות מרפא

תוכנית לעידוד תיירות מרפא לישראל, מטעם ממשלת ישראל. עיקרה: המדינה תתיר שימוש במתקניה - בבתי החולים, בחדרי הניתוח ובחדרי המיון. בנוסף תאפשר לרופאים שהיא מעסיקה לנתח ולתת טיפולים במסגרת החדשה, וזאת נוסף לעבודתם השוטפת.

התוכנית הוצגה ערב הקמת הממשלה בפני אורי יוגב, יועצו הכלכלי של ראש הממשלה, בנימין נתניהו. לאחר מכן היא הובאה לעיונו של נתניהו, וכן לשר האוצר, יובל שטייניץ. נתניהו גילה עניין בתוכנית זו והורה לקדמה.

מקצצים את הכנפיים: חברת התעופה הגדולה בהונג קונג, קתאי פאסיפיק, תפחית את מספר הטיסות

קתאי פאסיפיק, חברת התעופה הגדולה בהונג קונג, הודיעה היום על שורה של קיצוצים, ביניהם הפחתת קיבולת הטיסות וטיסות המטען, וכמו כן ביקשה מחלק מהעובדים לצאת לחופשות ללא תשלום. החברה מסרה כי הקיצוצים ישארו בתוקף למשך 12 החודשים הקרובים.

חברת התעופה מסרה כי הקיצוצים נעשים בתגובה לירידה ברווחים בעקבות ירידה של 22.4% בהכנסות מטיסות נוסעים ומטיסות מטען ברבעון הראשון של השנה בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

מנכ"ל אל על: "החלטנו לנהוג באגרסיוויות כדי שמתחרינו ייפגעו יותר מאתנו"

"ראינו את העננה מתקדרת עוד בשלהי הקיץ, והחלטנו לנקוט אסטרטגיה אגרסיווית שמטרתה להביא לידי כך שהפגיעה במתחרינו תהיה גדולה מהפגיעה בנו - כך שחלקנו יגדל בשוק המתכווץ ויפצה על הצטמקות התנועה הכוללת. זו אינה החלטה פשוטה וקלה" - כך אמר מנכ"ל אל על, חיים רומנו, בראיון שהתפרסם לקראת פסח בביטאון הפנימי של החברה, "EL עלון שלנו".

בראיון השתמש רומנו במונחים מלחמתיים כדי לתאר את פעילות אל על נוכח המשבר בענף התעופה. לדבריו, "החלטנו לצאת מהשוחות וללכת לשוחותיהם של אחרים. לקחת את התנועה אלינו. להוביל את סדר היום ולהציע כל העת מבצעים, הטבות, הצעות מגוונות ועוד.

איציק סלע נהפך לבעל עניין בחברת מלונות הכשרת הישוב של עופר נמרודי

חברת אי.י.ל סלע, שבשליטת יצחק (איציק) סלע, נהפכה אתמול לבעלת עניין בחברת מלונות הכשרת הישוב, העוסקת באחזקה וניהול של בתי מלון מרשת רימונים (ובהם גם בית המלון נפטון באילת).

החברה רכשה ביום שלישי, בערב החג השני של פסח, 324 אלף מניות של מלונות הכשרה במחיר של 3.8 שקלים למניה ובהיקף כולל של 1.2 מיליון שקל, והיא מחזיקה כעת בכ-1.46 מיליון מניות המהוות 6.41% מהחברה. שווי מלונות הכשרה בבורסה כיום הוא כ-87 מיליון שקל, כך ששווי האחזקה של סלע בחברה הוא 5.6 מיליון שקל. מדובר בחברה השנייה שבה נהפך סלע לבעל עניין מתחילת 2009.

  1

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות