מכונית התפוצצה ליד שדה דב בת"א; אין נפגעים

פיצוץ עז אירע בצהריים (יום א') ברכב שחנה בחניית בית ברחוב ארתור רובינשטיין בתל אביב. איש לא נפגע מהפיצוץ, אך נזק נגרם לרכב. המשטרה פתחה בחקירה. הפיצוץ אירע לא הרחק משדה התעופה דב בעיר.

בעולם הפשע נעשה לעתים שימוש במטענים במכוניות. בחודש שעבר התירה המשטרה לפרסם כי סוכל "פיגוע פלילי" במרכז הארץ, לאחר שמשטרת מחוז ירושלים עצרו ארבעה מתושבי העיר. לפי החשד, ארגון פשיעה ירושלמי ביקש ככל הנראה לפגוע באמצעות המטען ביעד ממשפחת הפשע אברג'יל.

הדור הבא: כרטיס טיסה אלקטרוני עם קישור לאתרי בילוי

חברת טרוּול מקבוצת גלזר החזקות השיקה היום (א') ברחבי העולם תוכנה ייחודית המאפשרת לשדרג כרטיסי טיסה אלקטרוניים ומסלולי נסיעה (Itineraries) עם קישורים לאתרי בילוי ופנאי, לינה ונופש הנתפרים בהתאמה אישית לנוסעים.

החברה מציעה להתקין חינם תוכנה חדשה ובלעדית המאפשרת לפרסם מודעות ייעודיות ומידע זמין בכרטיס הטיסה האלקטרוני ועל גבי לוח הזמנים של מסלול הנסיעה, המגיעים ישירות לדואר האלקטרוני האישי של הלקוחות.

משרד עו"ד יגאל ארנון במו"מ להשכיר 1,000 מ"ר במגדלי עזריאלי לקונטיננטל איירליינס

משרד עורכי הדין יגאל ארנון מנהל משא-ומתן להשכרת שטח גדול לחברת התעופה האמריקנית קונטיננטל איירליינס, בשכירות משנה במגדלי עזריאלי - כך נודע ל"גלובס".

כבר בחודש נובמבר שעבר, עם התעוררות תופעת שכירויות המשנה בעקבות המשבר הכלכלי, דובר על כוונות המשרד להשכיר שטח משמעותי בשכירות משנה.

ענף התיירות: פסח הפתיע לטובה

בענף התיירות לא מדברים על מיתון אלא על האטה בלבד, ומסבירים כי התיירות מתנהגת שונה משאר ענפי המשק. הסיבה: גם בתקופות קשות אנשים מוכנים לוותר על הרבה דברים אבל לא על החופשה השנתית או העונתית.

רוב האנשים, מסבירים בענף התיירות, יכולים לקצץ ברמת בית המלון, להמיר טיסה סדירה בטיסת שכר או מחלקת יוקרה במחלקת תיירים, אבל הם לא יוותרו על החופשה השנתית, שהיא בבחינת "צורך קיומי‭."‬ עם זאת, ציינו בענף, פיטורים המוניים במשק, עצירת חופשות של ארגונים וירידה בכניסות תיירים ישפיעו בצורה קשה על הענף.

האוצר לוחץ על ראש הממשלה: בטל מינויו של יעקב גנות למנכ"ל משרד התחבורה

התפתחות דרמטית סביב מינויו של רג"נ (בדימוס) יעקב גנות לתפקיד מנכ"ל משרד התחבורה הבא. ל-TheMarker נודע כי בימים האחרונים מפעיל משרד האוצר מכבש לחצים במטרה לעצור את המינוי.

בסוף השבוע פנו בכירי האוצר, בראשות שר האוצר, יובל שטייניץ, אל ראש הממשלה בנימין נתניהו, בבקשה לבטל את המינוי, ולהשאיר את גנות בתפקידו כראש מינהל האוכלוסין במשרד הפנים. לטענת גורמים באוצר, נתפש גנות כדמות הביצועית היחידה שתוכל לקדם את הרפורמות מרחיקות הלכת המתוכננות במדיניות ההגירה לישראל ובבקרת הגבולות - וכי עזיבתו תהווה מכת מוות לקידומן.

  1   2     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות