אל על לא תטוס לאילת: הבקשה שהגישה לרשות התעופה האזרחית - נדחת

חברת אל על לא תוכל להפעיל טיסות פנים ארציות משדה דב ומנתב"ג לאילת, זאת לאחר שבקשה שהגישה אל על לרשות התעופה האזרחית נדחתה על ידי הרשות, בנימוק שאין כרגע מקום למנות מובילים נוספים בתעופה הפנים ארצית.

אל על ביקשה להפעיל 6-12 טיסות יומיות לאילת ולעובדה בחפיפה ללוחות הזמנים של נחיתות טיסות בינלאומיות בנתב"ג, ובכך לאפשר לתיירים לעבור בטיסת המשך לאילת ללא צורך לאסוף את מטענם בשדה, לצאת ממנו, ולעלות על טיסות אחרות ליעדם הסופי באילת.

סימני התאוששות במגזר התעופה בארה"ב: דלתא ויונייטד איירליינס צימצמו הפסדיהן ברבעון הראשון

דלתא איירליינס האמריקאית, חברת התעופה הגדולה בעולם, ומתחרתה יונייטד איירליינס דיווחו היום על צמצום הפסדיהן ברבעון הראשון בשיעור שעלה על תחזיות האנליסטים. דלתא אף הודיעה על תקנה חדשה במסגרתה תתחיל לגבול תשלום של 50 דולר עבור כל מזוודה נוספת במטען של נוסעים - ובכך הפכה לחברת התעופה האמריקאית הראשונה שגובה תשלום מסוג זה.

דלתא איירליינס רשמה ברבעון הראשון של השנה הפסד של 794 מיליון דולר, או 96 סנט למניה, לעומת הפסד של 6.39 מיליארד דולר, או 16.15 דולר למניה, בתקופה המקבילה בשנה הקודמת.

אחרי ביטול מינויו של יעקב גנות: ישראל כץ שוקל למנות מועמד פנימי לתפקיד מנכ"ל משרד התחבורה

אחרי שמינויו של יעקב גנות בוטל ברגע האחרון, שר התחבורה, ישראל כץ, שוקל למנות מועמד פנימי מתוך משרד התחבורה לתפקיד מנכ"ל המשרד. כך נודע ל"גלובס".

בלשכת שר התחבורה אומרים כי המועמדים ששמם הוזכר בהם מנכ"ל נמל חיפה לשעבר, עמוס עוזאני, מנכ"ל משרד הפנים, אריה בר ואחרים, לפי שעה אינם על הפרק.

דלתא תגבה כסף עבור מזוודה שנייה בטיסות מישראל

חברת התעופה האמריקאית דלתא איירליינס תחל לגבות כסף עבור מזוודה שנייה גם בקווים הבינלאומיים, לרבות הקו לתל אביב, כך עולה ממאזן הרבעון הראשון של החברה.

החברה, שמפעילה טיסות ישירות בקווים תל אביב-ניו יורק ותל אביב-אטלנטה, תגבה החל מה-1 ביולי 50 דולר בהמרה לשקלים, עבור מזוודה שנייה מנוסעי מחלקת התיירים. מנוסעים במחלקות עסקים וראשונה לא ייגבה התשלום הנוסף. יצוין כי כל מי שירכוש כרטיס טיסה כבר ממחר, לתאריכים שאחרי יולי, יחויב בתשלום.

פטריוטים מרחוק: כ-50 אלף ישראלים צפויים לצאת ביום העצמאות לחו"ל

כ-50 אלף ישראלים צפויים לצאת לחו"ל בסוף השבוע של יום העצמאות, כך מעריכים בענף הנסיעות. יהודה זפרני, משנה למנכ"ל חברת אופיר טורס, צופה שלקראת החג תהיה אפילו עלייה של כ-5% בהזמנות לעומת התקופה המקבילה אשתקד. זאת מכיוון שהשנה יום העצמאות יוצר אפשרות לסוף שבוע ארוך ובשל ירידת המחירים החדה לאחר פסח.

היעדים המובילים ליום העצמאות הינם כצפוי אירופה הקלאסית: מעל 50% מהנוסעים צפויים לצאת ליעדים באירופה כגון אנגליה, צרפת, הולנד, ספרד ועוד. גם ארה"ב תהווה יעד מבוקש לשהייה בת שבוע עד עשרה ימים.

  1   2     »  

צור קשר


QR Code
קוד זה מיועד לקריאה באמצעות טלפון נייד המצוייד במצלמה.

לפרטים נוספים:
www.QRCode.co.il

חדשות תיירות